Ви можете нас знайти за адресою м. Харків пр. Любові Малої, 2-а

portret_maloy_3.jpg
logo2.png

Державна установа
“Нацiональний iнститут терапії iменi Л.Т. Малої Національної академії медичних наук України”

(057) 373-90-00         (057) 373-90-50
nit_pr@ukr.net  
  therapy@amnu.gov.ua

logo.jpg

24-25 жовтня відбулася ювілейна Всеукраїнська науково-практична конференція "Актуальні питання діагностики та лікування внутрішніх хвороб в практиці лікаря-інтерніста на основі оновлених закордонних та вітчизняних рекомендацій"

          24-25 жовтня 2023 року під егідою ВГО «Асоціація лікарів-інтерністів України» відбулася ювілейна Всеукраїнська науково-практична конференція "Актуальні питання діагностики та лікування внутрішніх хвороб в практиці лікаря-інтерніста на основі оновлених закордонних та вітчизняних рекомендацій", присвячена пам’яті та сторіччю від дня народження видатного українського вченого, клініциста, лікаря терапевта-кардіолога, член-кореспондента АМН, лауреата Державної премії в галузі науки і техніки, завідувача кафедри госпітальної терапії №1 КНМУ імені О.О. Богомольця, доктора медичних наук, професора Олександра Грицюка, який був одним із фундаторів терапевтичної школи України.

          У своєму вступному слові ректор НМУ імені О.О. Богомольця, професор Юрій Кучин відзначив вагомий вклад професора Олександра Грицюка у розвиток вітчизняної терапевтичної школи та навчального процесу у тоді ще Київському медичному інституті імені О.О. Богомольця. Його наукові розробки, методична література до сьогодні не втратили свого значення.

          Про життєвий та творчий шлях видатного науковця розповів його учень, Президент Української асоціації лікарів-інтерністів, член-кореспондент НАМН України, заслужений дiяч науки i технiки України, доктор медичних наук, професор, завiдувач кафедри пропедевтики внутрiшньої медицини №1 Нацiонального медичного унiверситету імені О.О. Богомольця Василь Нетяженко. Він відзначив його неординарну особистість, високу працездатність, людяність та батьківське відношення до молодих лікарів.

          Продовжили роботу конференції учні видатного науковця та вчені з різних установ країни.

          Від імені колективу ДУ «Національний інститут терапії імені Л.Т. Малої НАМН України» вітання з нагоди проведення ювілейної конференції, присвяченої сторіччю від дня народження видатного українського вченого, клініциста, лікаря терапевта-кардіолога, члена-кореспондента АМН, професора Олександра Грицюка передала заступник директора з наукової роботи, професорка Олена Колеснікова.

          Вона побажала, щоб цей науковий форум сприяв розширенню кола наукових інтересів його учасників і встановленню між ними зв’язків із представниками вищих навчальних закладів та наукових установ.

 

         Вручення пам’ятного подарунку та поздоровчого адресу Президенту Української асоціації лікарів-інтерністів Василю Нетяженку

 

Державна установа
“Нацiональний iнститут терапії iменi Л.Т. Малої
Національної академії медичних наук України”

Контакти:

(057) 373-90-50
(057) 373-90-67

Адреса:

61039 Україна,
м. Харків

пр. Любові Малої, 2-а

Код ЄДРПОУ: 04528465