Ви можете нас знайти за адресою м. Харків пр. Любові Малої, 2-а

portret_maloy_3.jpg
logo2.png

Державна установа
“Нацiональний iнститут терапії iменi Л.Т. Малої Національної академії медичних наук України”

(057) 373-90-00         (057) 373-90-50
nit_pr@ukr.net  

logo.jpg

20 травня 2023 року відзначається День науки в Україні

             

         

         

          Шановні вчені, науковці, науково-педагогічні працівники та дослідники! Докторанти, аспіранти та студенти! Щиро вітаємо Вас з Днем науки в Україні!

          Уже понад двадцять років у третю суботу травня в Україні відзначають День науки. У 2023 році професійне свято наукових працівників припало на 20 травня.

          Науковий потенціал України складає майже 80 тис. працівників, з них понад 51 тис. дослідники, майже 3 тис. – це науковці медичної галузі.

          Цікавість, неупередженість, ентузіазм, постійний пошук, дослідження протягом життя, відкритість знанням та справжня відданість своїй справі сьогодні вирізняє кожного науковця. На людину сфери науки покладається велика відповідальність за розвиток України, її становлення та відродження! Успішна реалізація задуму кожного науковця – успішна Україна!

          Безумовно, ми бережемо і продовжуємо наукові традиції в нашому колективі. Не зважаючи ні на що, ми мусимо ще більше дбати про інноваційний розвиток держави, активніше співпрацювати з міжнародними науковими виданнями, сприяти розвитку фундаментальних досліджень та інноваційної діяльності, забезпеченню участі науковців у міжнародних проєктах, оновлення матеріально-технічної бази та підвищення соціального статусу науковців.

          Наука - це завжди шлях до майбутнього. Але дуже хочеться, щоб всім, хто вірить в науку, всім, хто її створює, було з нею разом комфортно, цікаво, плідно! Нехай наука завжди дарує радість і її творцям!

          Сьогодні вся наша наукова спільнота гідно тримає свій освітній і науковий фронт, самовіддано прагне виконувати завдання, що виникають у зв’язку з новою реальністю, надає підтримку силам оборони нашої країни, здійснює благодійну та волонтерську діяльність. 

          Щира подяка військовослужбовцям, які, ризикуючи життям, захищають Україну та наше майбутнє!

          Слава Україні! Героям слава!

    

Державна установа
“Нацiональний iнститут терапії iменi Л.Т. Малої
Національної академії медичних наук України”

Контакти:

(057) 373-90-50
(057) 373-90-67

Адреса:

61039 Україна,
м. Харків

пр. Любові Малої, 2-а

Код ЄДРПОУ: 04528465