Ви можете нас знайти за адресою м. Харків пр. Любові Малої, 2-а

portret_maloy_3.jpg
logo2.png

Державна установа
“Нацiональний iнститут терапії iменi Л.Т. Малої Національної академії медичних наук України”

(057) 373-90-00         (057) 373-90-50
nit_pr@ukr.net  

logo.jpg

Громадська організація «Українська асоціація профілактичної медицини»

gouapm fon

gouapm ik          Сьогодні основним завданням медицини є попередження та усунення факторів ризику розвитку захворювань. Профілактика – один із пріоритетних напрямків реформування української медицини.

          Відповідно до Конституції України основними принципами охорони здоров'я є: орієнтація на сучасні стандарти охорони здоров'я та медичної допомоги, поєднання вітчизняних традицій і досягнень зі світовим досвідом у сфері охорони здоров'я, а також попереджувально-профілактичний характер, комплексний соціальний, екологічний та медичний підхід до охорони здоров'я. Саме ці принципи лягли в основу створення громадської організації «Українська Асоціація профілактичної медицини» (ГО «УАПМ»). 

 Читати далі

 

 СТАТУТ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ПРОФІЛАКТИЧНОЇ МЕДИЦИНИ»

 ПОЛОЖЕННЯ ПРО ОЦІНКУ ЗАХОДІВ БЕЗПЕРЕРВНОГО ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ НА ОЗНАКИ АКАДЕМІЧНОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ ТА ДОТРИМАННЯ ПРИНЦИПІВ ДОКАЗОВОЇ МЕДИЦИНИ

 МЕТОДОЛОГІЯ ОЦІНЮВАННЯ НАБУТИХ ЗНАНЬ ТА ПРАКТИЧНИХ НАВИЧОК ПРАЦІВНИКІВ СФЕРИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

 ПОЛОЖЕННЯ ПРО ЗАПОБІГАННЯ КОНФЛІКТУ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДІВ БЕЗПЕРЕРВНОГО ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ТА НЕДОПУЩЕННЯ ЗАЛУЧЕННЯ І ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ ФІЗИЧНИХ (ЮРИДИЧНИХ) ОСІБ ДЛЯ РЕКЛАМИ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ, МЕДИЧНИХ ВИРОБІВ АБО МЕДИЧНИХ ПОСЛУГ

 

23-24 травня 2024 р. науково-практична конференція молодих вчених за участю міжнародних спеціалістів «Перспективи та іновації у науці молодих вчених в умовах воєнного часу»

 

Посилання на відео стрим та онлайн-постерну сесію науково-практичної конференції «ЩОРІЧНІ ТЕРАПЕВТИЧНІ ЧИТАННЯ: ПРОБЛЕМИ, ПРІОРИТЕТИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ МЕДИЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В 21 СТОЛІТТІ» 17 квітня 2024 р.

Запрошення на науково-практичну конференцію «ЩОРІЧНІ ТЕРАПЕВТИЧНІ ЧИТАННЯ: ПРОБЛЕМИ, ПРІОРИТЕТИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ МЕДИЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В 21 СТОЛІТТІ» 17 квітня 2024 р.

 

 Картка_заходу 15-11-2023 - БПР

 

 Картка_заходу 17-05-2023 - БПР

 
 

Державна установа
“Нацiональний iнститут терапії iменi Л.Т. Малої
Національної академії медичних наук України”

Контакти:

(057) 373-90-50
(057) 373-90-67

Адреса:

61039 Україна,
м. Харків

пр. Любові Малої, 2-а

Код ЄДРПОУ: 04528465