Ви можете нас знайти за адресою м. Харків пр. Любові Малої, 2-а

portret_maloy_3.jpg
logo2.png

Державна установа
“Нацiональний iнститут терапії iменi Л.Т. Малої Національної академії медичних наук України”

(057) 373-90-00         (057) 373-90-50
nit_pr@ukr.net  
  therapy@amnu.gov.ua

logo.jpg

29 ВЕРЕСНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ СЕРЦЯ

     

          За ініціативою Всесвітньої федерації серця за підтримки Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я з 2000 року щорічно проводиться Всесвітній день серця. Ця подія відзначалася в останню неділю вересня, але з 2011 року встановили фіксовану дату - 29 вересня. Метою цього міжнародного дня є підвищення обізнаності населення про хвороби серця, правильний спосіб життя для їх попередження і пропаганда профілактичних заходів для зменшення смертності від хвороб серця.

          Протягом 70-80 років людське серце здатне заповнити близько 3500 стандартних залізничних цистерн. За 70 років життя серце людини скорочується більше 2 500 000 000 разів. З кожним скороченням воно виштовхує в артерії 70-80 мл крові.

          Наше серце дуже працьовите, а дублерів у нього немає!

          Серцево-судинні захворювання є однією з провідних причин смерті у світі. Метою проведення в цей день заходів є необхідність максимального залучення уваги людей до свого здоров’я, формування розуміння того, що на виникнення і перебіг хвороби можна і потрібно активно впливати.

          Основні фактори ризику розвитку серцево-судинних захворювань - це артеріальна гіпертензія, підвищений рівень загального холестерину крові та його фракцій, надмірна вага, гіподинамія, вживання алкоголю, тютюнопаління і стреси.

          ДУ «Національний інститут терапії імені Л.Т. Малої НАМН України» разом з ГО «Українська асоціація профілактичної медицини» та за підтримки Департаментів охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації та Харківської міської ради в рамках Всесвітнього дня серця в мирний час проводив різні акція як на території установи, так і за її межами, з метою виявлення груп ризику розвитку серцево-судинних захворювань.

ds1.jpg
ds2.jpg

ds3.jpg
ds4.jpg

          На сьогодні перебіг багатьох хвороб має свої особливості через вторгнення російських військ в Україну. Через воєнні дії організм людини перебуває в стані постійного стресу, це провокує загострення хронічних серцево-судинних хвороб. Досвід свідчить про те, що найпоширеніші недуги, які загострюються під час війни, – це гіпертонічна хвороба та ішемічна хвороба серця. 

 

                                                                            Ми звертаємось до пацієнтів:

                                                                   не забувайте, що життя продовжується.

 

                                                                           Дбайте про своє здоров’я

                                                                                  БЕРЕЖІТЬ СЕРЦЕ!

 

                                                  В організмі досить парних органів і лише серце на самоті.

Державна установа
“Нацiональний iнститут терапії iменi Л.Т. Малої
Національної академії медичних наук України”

Контакти:

(057) 373-90-50
(057) 373-90-67

Адреса:

61039 Україна,
м. Харків

пр. Любові Малої, 2-а

Код ЄДРПОУ: 04528465