Ви можете нас знайти за адресою м. Харків пр. Любові Малої, 2-а

portret_maloy_3.jpg
logo2.png

Державна установа
“Нацiональний iнститут терапії iменi Л.Т. Малої Національної академії медичних наук України”

(057) 373-90-00         (057) 373-90-50
nit_pr@ukr.net  
  therapy@amnu.gov.ua

logo.jpg

Світлої пам’яті Івана Івановича Топчія (23.06.1951–20.09.2022)

   

         

         

    

       

          20 вересня 2022 року на 72 році пішов з життя наш колега доктор медичних наук, професор Топчій Іван Іванович

 

          Іван Іванович - учень академіка Любові Трохимівни Малої. Після закінчення у 1980 році Харківського державного медичного інституту прийшов працювати в інститут лікарем-інтерном. Він пройшов шлях від лікаря до завідувача наукового відділу. Саме він очолив нове направлення в інституті при створенні відділу нефрології у 1992 році (пізніше відділ профілактики та лікування хвороб нирок при коморбідних станах).

          Іван Іванович прожив гідне життя, наповнив свою трудову біографію безліччю славних сторінок, здобув заслужену повагу серед колег та у професійному суспільстві.

          Високий науковий та творчий потенціал Івана Івановича, його спрямованість до нових вершин науки стали потужним стимулом розвитку нових напрямків досліджень не лише у галузі нефрології в Україні, а й поєднаної патології.

          Найбагатший клінічний досвід, фундаментальні знання у нефрології та терапії, завдяки яким клінічні обходи Івана Івановича були уроками найвищої лікарської майстерності та дали відповіді на багато, здавалося б нерозв'язних питань діагностики та лікування у клініці внутрішніх хвороб, та були продовженням кращих традицій Харківської терапевтичної школи Любов Трохимівни Малої.

          Добросовісний вчений, лікар, для багатьох вчитель, надійний колега, чесна, відкрита та добропорядна людина. Таким назавжди він залишиться у нашій пам’яті.

          Колектив Державної установи “Нацiональний інститут терапії iменi Л.Т. Малої Національної академії медичних наук України” глибоко сумує з приводу цієї непоправної втрати та висловлює щирі співчуття родині.

 

          Вічна світла пам’ять!

Державна установа
“Нацiональний iнститут терапії iменi Л.Т. Малої
Національної академії медичних наук України”

Контакти:

(057) 373-90-50
(057) 373-90-67

Адреса:

61039 Україна,
м. Харків

пр. Любові Малої, 2-а

Код ЄДРПОУ: 04528465