Ви можете нас знайти за адресою м. Харків пр. Любові Малої, 2-а

portret_maloy_3.jpg
logo2.png

Державна установа
“Нацiональний iнститут терапії iменi Л.Т. Малої Національної академії медичних наук України”

(057) 373-90-00         (057) 373-90-50
nit_pr@ukr.net  
  therapy@amnu.gov.ua

logo.jpg

21 травня 2022 року відзначається День науки в Україні

Цей день є професійним святом для усіх працівників наукової галузі.

Наука значно полегшує наше життя, служить на благо людства і об'єднує людей в прагненні зробити світ кращим. Щоб вшанувати працю вчених і наукових співробітників, в Україні був заснований День науки. Щорічно це свято відзначається в третю суботу травня, яке офіційно було встановлене Указом Президента України у 1997 році.

Науковий потенціал України складає майже 80 тис. працівників, з них понад 51 тис. дослідники, майже 3 тис. – це науковці медичної галузі.

Українські вчені є авторами безлічі винаходів в різних областях науки. Становлення та економічне зростання України у кризовій ситуації можливе лише за умови активного залучення вітчизняної науки до вирішення всього комплексу проблем, що стоять перед державою. Ефективна співпраця науковців, профільних фахівців, виробничників, інвесторів, представників інвестиційних, венчурних і грантових фондів стане запорукою швидкого відродження країни, її соціально-економічного розвитку, а відповідно зростання рівня життя населення.

Шановні друзі! Ваша наукова діяльність – це приклад натхненної праці та відданості професії. І це дає впевненість у тому, що українська наука має не лише славне минуле, але й не менш славне майбутнє.

Хоч нині Україна перебуває в стані війни, а весь світ потерпає від наслідків пандемії, ми мусимо бути ще більш організованими і дієвими.

Безумовно, наукові традиції в нашому колективі будуть збережені і продовжені. Разом з тим ми мусимо ще більше дбати про інноваційний розвиток держави, активніше співпрацювати з міжнародними науковими виданнями. Маємо зробити все для розвитку фундаментальних досліджень та інноваційної діяльності, забезпечення участі науковців у міжнародних проєктах, оновлення матеріально-технічної бази та підвищення соціального статусу науковців.

Наука - це завжди шлях до майбутнього. Але дуже хочеться, щоб всім, хто вірить в науку, всім, хто її створює, було з нею разом комфортно, цікаво, плідно! Нехай наука завжди дарує радість і її творцям!

Щиро вітаємо всіх науковців з професійним святом! Перемог, звершень та відкриттів!

Державна установа
“Нацiональний iнститут терапії iменi Л.Т. Малої
Національної академії медичних наук України”

Контакти:

(057) 373-90-50
(057) 373-90-67

Адреса:

61039 Україна,
м. Харків

пр. Любові Малої, 2-а

Код ЄДРПОУ: 04528465