Ви можете нас знайти за адресою м. Харків пр. Любові Малої, 2-а

portret_maloy_3.jpg
logo2.png

Державна установа
“Нацiональний iнститут терапії iменi Л.Т. Малої Національної академії медичних наук України”

(057) 373-90-00         (057) 373-90-50
nit_pr@ukr.net  
  therapy@amnu.gov.ua

logo.jpg

Науковцями ДУ «Національний інститут терапії імені Л.Т.Малої НАМНУ» видано керівництво для сімейних лікарів, терапевтів «COVID 19 та постковідний синдром в фокусі ускладнень»

                    

       Науковцями ДУ «Національний інститут терапії імені Л.Т.Малої НАМНУ» наприкінці 2021 року видано керівництво для сімейних лікарів, терапевтів «COVID 19 та постковідний синдром в фокусі ускладнень».

       Спалах тяжкого гострого респіраторного синдрому, викликаного коронавірусом-2 (SARS-CoV-2), став глобальною загрозою для здоров’я та спричинив надзвичайну ситуацію в усьому світі. Мультисистемність пошкоджень та формування віддалених інвалідізуючих наслідків з боку практично всіх органів і систем при зустрічі з коронавірусною інфекцією продовжує непокоїти медичну науку і вимагає докладання величезних зусиль для розуміння природи захворювання та його лікування.

       Не залишились осторонь і науковці ДУ «Національний інститут терапії імені Л.Т.Малої НАМНУ».

       Спеціалістами Інституту в 2021 році проведена велика робота по систематизації світових даних про COVID та результатів власних спостережень про перебіг, ускладнення та лікування постковідного синдрому. За редакцією член-кореспондента НАМНУ, професора Фадєєнко Г.Д. було видано керівництво для лікарів – «COVID 19 та постковідний синдром в фокусі ускладнень» на 390 сторінках. В книзі представлені дані про епідеміологію інфекції, визначення та прояви постковідних ускладнень. Окремі розділи присвячені аналізу практично всіх клінічних форм перебігу захворювання COVID на тлі коморбідності. Особливу увагу приділили варіантам протікання хвороби у пацієнтів похилого віку, як самого уразливого прошарку населення. Узагальнені рекомендації для лікарів сімейної медицини, терапевтів, кардіологів, пульмонологів, ендокринологів, нефрологів, розроблений алгоритм дій лікарів при веденні пацієнта з COVID на різних рівнях надання медичної допомоги.

Державна установа
“Нацiональний iнститут терапії iменi Л.Т. Малої
Національної академії медичних наук України”

Контакти:

(057) 373-90-50
(057) 373-90-67

Адреса:

61039 Україна,
м. Харків

пр. Любові Малої, 2-а

Код ЄДРПОУ: 04528465