Ви можете нас знайти за адресою м. Харків пр. Любові Малої, 2-а

portret_maloy_3.jpg
logo2.png

Державна установа
“Нацiональний iнститут терапії iменi Л.Т. Малої Національної академії медичних наук України”

(057) 373-90-00         (057) 373-90-50
nit_pr@ukr.net  
  therapy@amnu.gov.ua

logo.jpg

4 листопада 2021 року в режимі он-лайн проведен науковий симпозіум з міжнародною участю «Пріоритетні напрями діагностики, лікування та профілактики неінфекційних хвороб»

                                                                    

    

                                             Шановні колеги!

      4 листопада 2021 року Громадська організація «Українська асоціація профілактичної медицини» разом з ДУ «Національний інститут терапії імені Л.Т. Малої НАМН України» в режимі он-лайн провели науковий симпозіум з міжнародною участю «Пріоритетні напрями діагностики, лікування та профілактики неінфекційних хвороб».

      В заході зареєструвалося більше 1000 науковців та лікарів з України та країн близького та далекого зарубіжжя.

      Доповідачі торкнулися проблем спостереження коморбідних хворих з патологією органів кровообігу, травлення, порушень метаболізму.

      Ми дякуємо усім доповідачам за цікаві повідомлення, а слухачам за участь у симпозіумі. Усім зичимо міцного здоров'я і нових зустрічей на наукових заходах.

      Для отримання сертифікатів на 5 балів, які враховуються при атестації на підтвердження/присвоєння атестаційної категорії, усім учасникам симпозіуму необхідно прийняти участь у тестуванні.

      Відповіді на запитання слухачів, отримані в чаті, будуть розміщені на сайті Інституту терапії.

Для обговорення в рішення симпозіуму пропонується винести наступні положення:

  1. Налагодити регулярну інформаційну, методичну та консультативну підтримку лікарям первинної ланки охорони здоров'я щодо вибору і проведення ефективної терапії хворих на неінфекційні захворювання.
  2. Забезпечити надання високоспеціалізованої медичної допомоги хворим на неінфекційні захворювання з важким перебігом та ускладненнями в клініці інституту.
  3. Признати доцільним проведення подальших досліджень з вторинної профілактики артеріальної гіпертензії, хронічної хвороби нирок, цереброваскулярних захворювань, цукрового діабету 2 типу та захворювань органів травлення.
  4. З метою підвищення ефективності фармакологічної корекції неінфекційних захворювань внутрішніх органів продовжити розробку методів оцінки індивідуальної чутливості до медикаментозних препаратів на основі вивчення клітинно-гуморальних і молекулярно-генетичних факторів та параметрів мікробіоти кишечника.

Шановні колеги! Просимо надавати свої пропозиції до резолюції наукового заходу на сайт Інституту терапії імені Л.Т. Малої.

                                                              

Державна установа
“Нацiональний iнститут терапії iменi Л.Т. Малої
Національної академії медичних наук України”

Контакти:

(057) 373-90-50
(057) 373-90-67

Адреса:

61039 Україна,
м. Харків

пр. Любові Малої, 2-а

Код ЄДРПОУ: 04528465