Ви можете нас знайти за адресою м. Харків пр. Любові Малої, 2-а

portret_maloy_3.jpg
logo2.png

Державна установа
“Нацiональний iнститут терапії iменi Л.Т. Малої Національної академії медичних наук України”

(057) 373-90-00         (057) 373-90-50
nit_pr@ukr.net  
  therapy@amnu.gov.ua

logo.jpg

21-24 вересня 2021 року в м. Київ відбувся XXII Національний конгрес кардіологів України

         

        Конгрес проведений за ініціативи Міністерства охорони здоров’я України, Національної академії наук України, Національної академії медичних наук України, Всеукраїнських асоціацій кардіологів України, дослідників України та превентивної кардіології та реабілітації, ДУ «Національний науковий центр «Інститут кардіології імені академіка М.Д.Стражеска» НАМН України».

Конгрес проводився в режимах онлайн-офлайн.

        Програма конгресу включала наукові сесії, симпозіуми, майстер-класи та лекції, спільні засідання представників вітчизняних та міжнародних асоціацій.

        Також відбулися секції стендових доповідей, конкурс молодих вчених, працювали виставки лікарських засобів, медичних виробів та апаратури.

        У роботі конгресу прийняли участь багато провідних спеціалістів і лікарів з України та зарубіжних країн. Активну участь в роботі Конгресу прийняли і науковці ДУ «Національний інститут терапії імені Л.Т. Малої НАМН України».

        Заступник директора Інституту терапії з наукової роботи професор О.В. Колеснікова, завідуючий відділом артеріальної гіпертонії та профілактики її ускладнень Інституту професор С.М. Коваль, завідуючий відділом клінічної фармакології та фармакогенетики неінфекційних захворювань Інституту професор Ю.С. Рудик були модераторами пленарних та секційних засідань.

        З доповідями з різних проблем внутрішньої медицини виступили професори О.В. Колеснікова, С.М. Коваль, Ю.С. Рудик, завідуючий відділом профілактики та лікування невідкладних станів професор М.П. Копиця, завідуючий відділом ішемічної хвороби серця та метаболічних порушень д. м. н. С.А. Серік, завідуюча відділом комплексного зниження ризику неінфекційних захворювань д. м. н. Г.С. Ісаєва та інші науковці Інституту терапії.

        Наші молоді вчені А.О. Радченко, Л.М. Матяшова, А.В. Кобець взяли активну участь у конкурсі молодих вчених.

        Також результати наукових досліджень вчених Інституту широко були представлені в постерній сесії як в режимі онлайн, так і особисто під час конгресу.

30_09_21_1.jpg
2_30_09_21.jpg
3_30_09_21.jpg

Державна установа
“Нацiональний iнститут терапії iменi Л.Т. Малої
Національної академії медичних наук України”

Контакти:

(057) 373-90-50
(057) 373-90-67

Адреса:

61039 Україна,
м. Харків

пр. Любові Малої, 2-а

Код ЄДРПОУ: 04528465