Ви можете нас знайти за адресою м. Харків пр. Любові Малої, 2-а

portret_maloy_3.jpg
logo2.png

Державна установа
“Нацiональний iнститут терапії iменi Л.Т. Малої Національної академії медичних наук України”

(057) 373-90-00         (057) 373-90-50
nit_pr@ukr.net  
  therapy@amnu.gov.ua

logo.jpg

23-24 вересня 2021 року в м. Київ відбулась науково-практична конференція «XIII Український гастроентерологічний тиждень»

        

          23-24 вересня 2021 року в м. Київ відбулась науково-практична конференція «XIII Український гастроентерологічний тиждень», яка проведена за ініціативи Громадської організації «Українська гастроентерологічна асоціація» та Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л.Шупика.

          Захід був організований в режимі пленарних засідань та сателітних симпозіумів. В роботі наукового форуму прийняли участь науковці з усіх регіонів України, а також фахівці ДУ «Національний інститут терапії імені Л.Т.Малої НАМН України».

          У рамках гастротижня було проведено засідання делегатів VIII з’їзду ГО «Українська гастроентерологічнв асоціація». На з’їзді виступили заступник директора з наукової роботи Інституту терапії професор О.В.Колеснікова зі звітом ревізійної комісії Асоціації та старший науковий співробітник відділу вивчення захворювань органів травлення та їх коморбідності з неінфекційними захворюваннями Інституту Я.В.Нікіфорова зі звітом голови ради молодих вчених Асоціації.

          Доповіді, включені до Програми конференції, висвітлювали сучасні погляди на патогенез, діагностику, лікування багатьох хвороб органів травлення. Зокрема, торкнулись питань класифікації постковідних ускладнень з боку системи травлення, в т.ч. уражень кишечника.

          Модераторами секцій «Діагностика та лікування захворювань кишечника з позиції доказової медицини» та «Новітні технології в діагностиці та лікуванні захворювань печінки» виступили директор Інституту терапії доктор медичних наук, член-кореспондент НАМН України, професор Г.Д.Фадєєнко та заступник директора з наукової роботи Інституту терапії професор О.В.Колеснікова.

          Були обговорені в доповіді члена-кореспондента НАМН України Г.Д.Фадєєнко можливості лікування моторних розладів органів травлення, а професор О.В.Колеснікова ознайомила слухачів з проблемою лікування неалкогольної жирової хвороби печінки в віковому аспекті.

          Також в режимі онлайн відбулась «Секція молодих вчених».

Державна установа
“Нацiональний iнститут терапії iменi Л.Т. Малої
Національної академії медичних наук України”

Контакти:

(057) 373-90-50
(057) 373-90-67

Адреса:

61039 Україна,
м. Харків

пр. Любові Малої, 2-а

Код ЄДРПОУ: 04528465