Ви можете нас знайти за адресою м. Харків пр. Любові Малої, 2-а

portret_maloy_3.jpg
logo2.png

Державна установа
“Нацiональний iнститут терапії iменi Л.Т. Малої Національної академії медичних наук України”

(057) 373-90-00         (057) 373-90-50
nit_pr@ukr.net  
  therapy@amnu.gov.ua

logo.jpg

З 29 серпня по 1 вересня 2020 року в Амстердамі (Нідерланди) проходив Конгрес Європейського товариства кардіологів (ESK)

          У зв’язку з пандемією коронавірусу Конгрес було проведено в режимі on-line. На ньому були представлені усні та постерні доповіді.

          Новий формат проведення науково-медичного форуму надав можливість всім бажаючим прийняти участь в ньому, а також усі матеріали конгресу ще протягом 30 днів знаходитимуться у вільному доступі.

          На конгресі представлені останні дослідження стосовно COVID-19 і чотири нові документи, включаючи рекомендації щодо фібриляції передсердь (ФП), гострого коронарного синдрому без підйому сегмента ST, спортивній кардіології та фізичним вправам у пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями і вродженими вадами серця у дорослих.

         У роботі Конгресу прийняли участь з постерними доповідями співробітники ДУ «Національний інститут терапії імені Л.Т.Малої НАМН України»: - Kutya I., Hilova Y., Rodionova J., Kopytsya M., Petyunina O. «One of the promising parameter for the prognosis in patients with STEMI can be suggested the VEGF-A gene polymorphism»;

      - Petyunina OV, Kopytsya MP, Berezin AE, Berezin AA. у співавторстві з науковцями Запорізького медичного університету та Запорізької медичної академії післядипломної освіти «The role of single nucleotide polymorphism of val66met (rs6265) of the brain-derived neurotropic factor in formation of endpoints after st-segment elevation myocardial infarction».

 

 

Державна установа
“Нацiональний iнститут терапії iменi Л.Т. Малої
Національної академії медичних наук України”

Контакти:

(057) 373-90-50
(057) 373-90-67

Адреса:

61039 Україна,
м. Харків

пр. Любові Малої, 2-а

Код ЄДРПОУ: 04528465