Ви можете нас знайти за адресою м. Харків пр. Любові Малої, 2-а

portret_maloy_3.jpg
logo2.png

Державна установа
“Нацiональний iнститут терапії iменi Л.Т. Малої Національної академії медичних наук України”

(057) 373-90-00         (057) 373-90-50
nit_pr@ukr.net  
  therapy@amnu.gov.ua

logo.jpg

10 жовтня 2019 року в ДУ «Національний інститут терапії імені Л. Т. Малої НАМН України» відбувся симпозіум

10 жовтня 2019 року в ДУ «Національний інститут терапії імені Л. Т. Малої НАМН України» відбувся симпозіум з міжнародною участю «Медичні аспекти боротьби з неінфекційними захворюваннями: диференційний підхід до оцінки інформованості населення, комплаєнсу до профілактики та лікування».

Симпозіум був організований громадською організацією «Українська асоціація профілактичної медицини». Відомо, що наприкінці останньої третині ХХ сторіччя у більшості розвинених країн чітко визначились зміни профілю захворюваності населення за рахунок різкого збільшення кількості неінфекційних захворювань. Ці хвороби зайняли провідне місце серед причин смертності, інвалідності та тимчасової втрати працездатності. Відбулися корінні зміни структури та співвідношення причин захворюваності та смертності внаслідок скорочення смерті від інфекційних та паразитарних хвороб та збільшення питомої ваги смерті від хронічних неінфекційних захворювань (НІЗ) та травм. Дослідження науковців направлені на встановлення реальних масштабів розповсюдження неінфекційних захворювань, на виявлення відхилень процесів життєдіяльності людини, а також на зв'язок організму з різними факторами навколишнього середовища.

Враховуючи, що симпозіум проходив у Всесвітній день психічного здоров’я, декілька повідомлень стосувались питань вивчення впливу тривожно-депресивних розладів на перебіг та прогноз лікування захворювань серцево-судинної системи та органів травлення.

Відкрила симпозіум заступник директора Інституту з наукової роботи доктор мед. наук. професор О. В. Колеснікова.

З доповідями виступили: завідуюча кафедрою пропедевтики внутрішньої медицини ДЗ "Дніпропетровська медична академія МОЗ України", доктор медичних наук, професор Т. В. Колеснік («Тривога та депресія. Погляд у кардіологічного пацієнта: як побачити справжнє обличчя і хто повинен лікувати»), директор Інституту терапії, доктор медичних наук, професор
Г. Д. Фадєєнко («Тривога та депресія: погляд гастроентеролога»),
професор кафедри психіатрії, наркології та медичної психології Харківського національного медичного університету, доктор медичних наук В. І. Коростій («Взаємовплив тривоги, депресії, агресивності, алекситимії та прогностичної здатності в структурі психосоматичної предиспозиції до артеріальної гіпертензії»), завідувач кафедри психіатрії, наркології та медичної психології Харківського національного медичного університету, доктор медичних наук, професор Г. М. Кожина («Психосоматичні розлади. Механізми формування. Сучасні підходи до терапії.»). Також з доповідями виступили завідувачі відділами Інституту терапії: Ю. С. Рудик, доктор медичних наук («Лікування пацієнтів з ішемічною хворобою серця: пошук оптимального рішення»),
І. І. Топчій, доктор медичних наук, професор («Ефективність дігідрокверцитина при неінфекційних захворюваннях»), А. О. Несен, доктор медичних наук («Вторинна профілактика серцево-судинних ускладнень у пацієнтів високого кардіоваскулярного ризику»).

В симпозіумі прийняло участь 116 лікарів та науковців з м. Дніпра,
м. Харкова, Харківської області та Anglia Ruskin University (Великобританія). Всі учасники отримали сертифікати.

1-.-.-.jpg

О. В. Колеснікова

2-.-.-.jpg

Т. В. Колеснік

3-.-.-.jpg

Директор Інституту Г. Д. Фадєєнко

4-.-.-.jpg

В. І. Коростій

5-.-.-.jpg

Ю. С. Рудик

6-.-.-.jpg

Г. М. Кожина

7-.-.-.jpg

І. І. Топчій

8-.-.-.jpg

А. О. Несен

Державна установа
“Нацiональний iнститут терапії iменi Л.Т. Малої
Національної академії медичних наук України”

Контакти:

(057) 373-90-50
(057) 373-90-67

Адреса:

61039 Україна,
м. Харків

пр. Любові Малої, 2-а

Код ЄДРПОУ: 04528465