Ви можете нас знайти за адресою м. Харків пр. Любові Малої, 2-а

portret_maloy_3.jpg
logo2.png

Державна установа
“Нацiональний iнститут терапії iменi Л.Т. Малої Національної академії медичних наук України”

(057) 373-90-00         (057) 373-90-50
nit_pr@ukr.net  

logo.jpg

Відгук Ніпішаліної М.Д.

Висловлюю щиру подяку всім працівникам відділення гастроентерології та терапії ДУ «Національний інститут терапії імені Л.Т. Малої НАМНУ», з якими я стикалася під час мого лікування та встановлення діагнозу у період з 13.02.2018 - 22.02.2018 року.

Один мудрець сказав: «Лікар – це Божі руки на землі». Саме такі руки супроводжували мене весь цей час. Руки лікарів та медичних сестер.

Хочу подякувати всім за тепле та чуйне відношення, людяність, доброту і розуміння.

Особливу подяку хочу висловити лікарю-ревматологу, моєму лікуючому лікарю, Юрію Чингизовичу Гасанову. Спасибі Вам за Вашу професійність, вдумливість, глибокий аналіз того, що відбувається в організмі людини. Вдячна за індивідуальний підхід та бажання зробити все можливе для встановлення правильності діагнозу та призначення лікування. Ви з честю виконуєте клятву Гіппократа. Нехай щастить Вам і Вашій родині.

Ще хочу подякувати директору, доктору медичних наук, професору Галині Дмитрівні Фадєєнко за вміння організувати дослідний та лікувальний процеси, які є основою позитивних результатів лікування.

Чистота у відділеннях. Створення найкращих умов для хворих, увага до кожної дрібнички, показує досвідченість керівництва та професіоналізм підібраного персоналу.

Нехай Вам щастить!

 

З вдячністю

Ніпішаліна М.Д.

Державна установа
“Нацiональний iнститут терапії iменi Л.Т. Малої
Національної академії медичних наук України”

Контакти:

(057) 373-90-50
(057) 373-90-67

Адреса:

61039 Україна,
м. Харків

пр. Любові Малої, 2-а

Код ЄДРПОУ: 04528465