Курінна Олена Григорівна

kurinna

науковий співробітник відділу вивчення захворювань органів травлення та їх коморбідності з неінфекційними захворюваннями, лікар терапевт першої категорії, гастроентеролог, дієтолог.

Науковий стаж - 11 років. Клінічний стаж - 13 років.

Міжнародні та вітчизняні конференції, симпозіуми:

щорічні наукові конференції регіонального, а також міжнародного рівня; щорічні національні школи гастроентерологів, гепатологів України, VI з'їзд Української гастроентерологічної асоціації, 28-29 вересня 2017 року, г. Киев, стипендія міністерства закордонних справ Ізраїлю MASHAV "Nutrition in changing global environment", 28 серпня - 20 вересень 2017 року, Реховот. Дійсний член Української асоціації гастроентерологів, Української асоціації профілактичної медицини.

2006 - 2008 рр. клінічна ординатура за спеціальністю внутрішні хвороби в Інституті терапії АМН України.

У 2018 році захистила кандидатську дисертацію на тему: «Удосконалення діагностики та прогнозування перебігу неалкогольний жирової хвороби печінки на тлі ожиріння шляхом визначення клініко-патогенетичної ролі провоспалительной активації».

Наукові інтереси сконцентровані на патогенетичних і терапевтичних аспектах метаболічного синдрому, зокрема неалкогольний жирової хвороби печінки, ожиріння і тд, зокрема, ролі генетичних і епігенетичних маркерів в прогресуванні даних станів, а також немедикаментозних способах їх корекції. В даний час є співвиконавцем науково-дослідної роботи з розробки патогенетично обґрунтованих способів лікування неалкогольний жирової хвороби печінки, а також у розробці методів первинної та вторинної профілактики гастроентерологічної патології.

E-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

тел +38 (050) 935-35-73