Нікіфорова Яна Василівна

nikiforova

Науковий співробітник відділу вивчення захворювань органів травлення та їх коморбідності з неінфекційними захворюваннями, кандидат медичних наук, лікар-гастроентеролог, терапевт

Науковий стаж - 5 років.

Клінічний стаж - 12 років.

Міжнародні та вітчизняні конференції, симпозіуми:

щорічні національні конгреси гастроентерологів України; щорічні національні школи гастроентерологів, гепатологів України; щорічні з'їзди Української гастроентерологічної асоціації з післядипломної освіти (EAGEN); післядипломна освіта в рамках Європейського гастроентерологічного тижня, жовтень 2017, Барселона; Міжнародна наукова і практична конференція молодих вчених, присвячена святкуванню 25-річчя НАМН України, 2018; практична школа по мікробіоті (WGO), Техаський медичний центр, 2018.

Дійсний член Української асоціації гастроентерологів, Української асоціації профілактичної медицини. Голова Ради молодих вчених Української гастроентерологічної асоціації; Young Talent Group United European Gastroenterology`s Friend from Ukraine.

У 2018 році захистила кандидатську дисертацію на тему: «Корекція харчової поведінки у пацієнтів з неалкогольною жировою хворобою печінки і ожирінням на тлі гіпертонічної хвороби».

Брала участь в науковій роботі в рамках НДР з вивчення кислотозалежних захворювань верхніх відділів шлунково-кишкового тракту, асоційованих з Нр, неалкогольної жирової хвороби печінки. В даний час є співвиконавцем НДР "Розробити нову технологію персоніфікованого лікування хворих на неалкогольну жирову хворобу печінки на тлі метаболічних порушеннях".

Беру активну участь у науковій діяльності інституту. Виступаю з доповідями на науково-практичних конференціях ДУ "Національний інститут терапії імені Л.Т. Малої НАМН України ", засіданнях Харківського науково-медичного товариства.

Беру участь в наукових з'їздах і конференціях України, а також міжнародних симпозіумах.

Нагороджена грамотами та дипломами: Почесна грамотою Департаменту охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток галузі охорони здоров'я, активну громадську позицію, 2015; Грамотою адміністрації інституту за високий професіоналізм, творчу наукову діяльність, спрямовану на реалізацію завдань сучасної медицини та з нагоди професійного свята - Дня науки, 2016 року; Грамотою за найкращу наукову доповідь на Всеукраїнській науково-практичній конференції «Медична наука в практику охорони здоров'я», Полтава, 2016 року; Дипломом 1 ступеня Харківської обласної ради винахідників і раціоналізаторів за перемогу в обласному конкурсі «Молодий новатор Харківщини в номінації« Інноваційні рішення в Галузі медицини », Харків, 2016р .; Дипломом 2 ступеня за наукову роботу - переможця конкурсу наукових робіт молодих вчених в рамках VI з'їзду Української асоціації гастроентерологів, Київ 2017; Дипломом 1 ступеня переможця конкурсу наукових робіт молодих вчених-гастроентерологів в рамках Х Українського тижня гастроентерологів, Дніпро, 2018.

Автор 103 наукових робіт.

E-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

тел +38 (057) 373-90-59