Чернова Валентина Михайлівна

chernova

старший науковий співробітник відділу вивчення захворювань органів травлення та їх коморбідності з неінфекційними захворюваннями, кандидат медичних наук, лікар-гастроентеролог вищої кваліфікаційної категорії, терапевт

Науковий стаж - 31год.

Клінічний стаж - 31 рік.

Міжнародні та вітчизняні конференції, симпозіуми:

щорічні національні конгреси гастроентерологів України; щорічні національні школи гастроентерологів, гепатологів України, VI з'їзд Української гастроентерологічної асоціації, 28-29 вересня 2017 року, м.Київ, науково-практична конференція Українського клубу панкреатології, 12-14 вересня 2018 року, Одеса.

Дійсний член Української асоціації гастроентерологів, Української асоціації профілактичної медицини.

Закінчила клінічну ординатуру з внутрішніх хвороб в Інституті терапії АМН України. У 2000 році захистила кандидатську дисертацію на тему: «Клініко-патогенетичне обгрунтування ефективності антиоксидантів при хронічному безкам’яному холециститі. У 2002 році присвоєно вчене звання старшого наукового співробітника.

В даний час бере участь в дослідженнях з вивчення особливості розвитку і прогресування хронічних захворювань печінки і шлунково-кишкового тракту при їх поєднанні з серцево-судинними захворюваннями, цукровим діабетом 2 типу, в розробці патогенетично  обгрунтованих способів лікування неалкогольної жирової хвороби печінки, кислотозалежних захворювань, а також в розробці методів первинної та вторинної профілактики гастроентерологічної патології.

Нагороджена грамотами адміністрації інституту та адміністрації Новобаварского району м Харків за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток медичної науки і вітчизняну медицину, активну громадянську позицію, висококваліфіковану медичну допомогу населенню, відзначена подякою голови Харківської обласної ради.

E-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

тел +38 (057) 373-90-59