Титаренко Наталія Володимирівна

titarenkoТитаренко Наталія Володимирівна, народилася 03.09.1973 в місті Харкові. У 1997 році закінчила факультет «Лікувальна справа» Харківського Національного медичного інституту. В 1999 році закінчила інтернатуру та отримала сертифікат «Медицина невідкладних станів», працювала лікарем виїзної кардіологічної бригади швидкої та невідкладної допомоги 4-ої лікарні швидкої та невідкладної допомоги. В 2001 р. отримала спеціальність «Кардіологія» на базі кафедри кардіології та функціональної діагностики ХМАПО, з 2011 року має вищу категорію. З 2001 р. по 2004 р. навчалася у очній аспірантурі Інституту терапії ім. Л.Т. Малої НАМН України. В 2003 році отримала спеціальність «Ультразвукова діагностика» на базі ХМАПО, з 2017 року має ІІ категорію.

Захистила кандидатську дисертацію за темою «Особливості терапевтичної ефективності бета-адреноблокаторів в запобіганні розвитку та прогресування серцевої недостатності у хворих на гострий інфаркт міокарда» у 2005 році.

В Інституті терапії працює з 2004 року, науковим співробітником відділу гострого інфаркту міокарда (з 2017 року відділ профілактики та лікування невідкладних станів). .

В 2006 р. пройшла стажировку в Northwick Park Hospital for Medical Research, London. В теперішній час вивчає роль біомаркерів в прогнозуванні ускладнень після гострого коронарного синдрому, ультразвукову діагностику гострих невідкладних станів в кардіології, а також застосування спеклтрекінг-ехокардіографії при гострому коронарному синдромі. Є членом Європейського товариства кардіологів та Європейського товариства кардіоваскулярних візалізуючих методик.