Ємельянова Наталія Юріївна

Ємельянова Наталія Юріївна

с.н.с. відділу комплексного зниження ризику хронічних неінфекційних захворювань, к. мед. наук, стоматолог вищої кваліфікаційної категорії, дитячий стоматолог.

Має достатній досвід роботи з пацієнтами, що мають важку соматичну патологію. Основний робочий напрямок -  профілактика можливих патологічних змін у органах та тканинах порожнини рота у пацієнтів з тяжкою соматичною патологією.

Клінічний стаж 16 років.

Активно бере участь у міжнародних та вітчизняних конференціях, семінарах,   круглих столах за актуальними проблемам сучасної стоматології.

У 2011 році захистила кандидатську дисертацію за темою «Первинна та вторинна профілактика уражень твердих тканин зубів та тканин пародонта у хворих на гастроезофагеальну рефлюксну хворобу».

У теперішній час виконує дисертаційну роботу на отримання вченого звання доктора медичних наук  за темою «Медикаментозний патоморфоз пародонту при хронічних обструктивних захворюваннях легень у поєднанні з ішемічною хворобою серця: його прогноз та корекція».

Нагороджена грамотами від адміністрації інституту і від адміністрації Новобоварского району м Харків за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток медичної науки і вітчизняну медицину, активну громадянську позицію, висококваліфіковану медичну допомогу населенню.

E-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.