Шалімова Анна Сергіївна

Шалімова Анна Сергіївна

Провідний науковий співробітник відділу комплексного зниження ризику хронічних неінфекційних захворювань, доктор медичних наук, доцент, лікар терапевт вищої кваліфікаційної категорії, лікар загальної практики – сімейної медицини вищої кваліфікаційної категорії

Науковий стаж – 11 років

Клінічний стаж – 13 років

Стажування: з липня 2017 до липня 2018 – науковець кафедри гіпертонії і діабетології Гданського медичного університету (Польща)

Міжнародні та вітчизняні конференції, симпозіуми:

У 2010 р. захистила кандидатську дисертації на тему: «Механізми розвитку хронічної серцевої недостатності при хронічній хворобі нирок», у 2016 р. – докторську дисертацію на тему: «Роль генетичних, кардіогемодінамічних і метаболічних механізмів у розвитку коморбідної патології – гіпертонічної хвороби та цукрового діабету 2 типу».

Основні наукові інтереси: вивчення факторів ризику хронічних неінфекційних захворювань, генетичних маркерів виникнення і прогресування артеріальної гіпертензії і цукрового діабету, розробка методів первинної і вторинної профілактики хронічних неінфекційних захворювань.

Нагороди: стипендія ім. М. Грушевського для молодих вчених (2009–2010 рр., Україна), нагорода Альберто Феррарі за кращу стендову доповідь на Конференції Європейського товариства з гіпертензії (2016 р., Франція), І місце серед доповідей молодих вчених на Національному конгресі кардіологів (2016 р., Україна), переможець «Global Health Travel Award» на Симпозіумі з діабету і ожиріння (2017 р., США), диплом за краще представлення клінічного випадку на Медичному семінарі з діабету Відкритого медичного інституту (2017 р., Австрія), переможець «Young Investigator Award» на Європейському ендокринологічному конгресі (2017 р., Португалія), нагорода за кращу наукову роботу на Конгресі Американського товариства з гіпертензії (2018 р., США), переможець «AFHRE Travel Award for Patient-Oriented or Clinical Research in Hypertension» на Конгресі Американського товариства з гіпертензії (2018 р., США).

E-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.