Меденцева Олена Олександрівна

Меденцева Олена Олександрівна

молодший науковий співробітник відділу  клінічної фармакології   та фармакогенетики неінфекційних захворювань

Має медичні спеціальності: кардіологія, внутрішні хвороби (II категорія).  Науковий стаж 4 роки, клінічний стаж 9 років.

У 2011р закінчила інтернатуру за спеціальністю внутрішні хвороби. У 2014р пройшла передатестаційний курс з терапії, у 2017р отримала спеціалізацію кардіологія.

Бере активну  участь у міжнародних та вітчизняних конференціях.

Завершує роботу над кандидатською дисертацією, що присвячена проблемам прогнозування перебігу та оцінці ефективності лікування серцевої недостатності зі збереженою фракцією викиду.

Основні напрями роботи: клінічна кардіологія з урахуванням коморбідних станів. Формування підходів до індивідуалізації фармакотерапії неінфекційних захворювань, зокрема, хронічної серцевої недостатності.

В 2018р отримала Диплом I ступеня за участь у конкурсі молодих вчених на VIII Науково-практичній конференції «Серцева недостатність та коморбідні стани: мультидисциплінарна проблема та шляхи її подолання», 19 квітня 2018р.

В 2018р отримала Стипендію Кабінету Міністрів України для молодих вчених.

Секретар Комісії з питань етики та деонтології. Член «Української Асоціації профілактичної медицини», член Європейської асоціації з серцевої недостатності, член Європейської кардіологічної асоціації,  член Європейського товариства атеросклерозу.