Сердобінська-Канівець Еміріта Миколаївна

 Serdobynska Kanivets

Науковий співробітник відділу атеросклерозу та ішемічної хвороби серця ДУ «Національний інститут терапії ім. Л.Т. Малої НАМН України» Сердобінська-Канівець Еміріта Миколаївна

Тел. +380-57-770-15-38

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Графік роботи:

понеділок - п'ятниця з 9:00  до 17:30

Поєднує наукову діяльність з лікувально-діагностичною роботою в інституті (консультативний прийом в поліклініці та стаціонарне лікування хворих кардіологічного профілю в відділенні ішемічної хвороби серця, проведення тестів з дозованим фізичним навантаженням (тредміл-тест), ультразвукової діагностики серця, органів черевної порожнини, нирок, щитовидної залози). Пріоритетним напрямком наукової діяльності є інтеграція епігеномних підходів у діагностичну і клінічну практику. В даний час є співвиконавцем науково-дослідної роботи «Вивчити вплив циркулюючих мікрорибонуклеінових кислот на метаболічні та імунозапальні чинники атерогенезу при поєднанні ішемічної хвороби серця з цукровим діабетом 2 типу».

Працює в інституті з 2002 року. Клінічний стаж 17 років. Науковий стаж 13 років. Кандидат медичних наук, лікар-кардіолог вищої категорії, лікар функціональної та ультразвукової діагностики. Член Харківського обласного товариства терапевтів та Харківського обласного товариства кардіологів, діючийчлен Асоціації з серцевої недостатності Європейського товариства кардіологів (HFAoftheESC), Європейської асоціації профілактичної кардіології (Europeanassociationofpreventivecardiology) таЄвропейської асоціації серцево-судинної візуалізації (Europeanassociationofcardiovascularimaging).

В 2009 році стала переможцем міжвузівської конференції молодих учених та студентів «Медицина третього тисячоліття», секція терапія; отримала премію НАМН України для молодих учених за серію наукових праць «Активність серіновихпротеїназ та їх інгібіторів при хронічній серцевій недостатності». В 2014 році на обласному конкурсі «Молодий новатор Харківщини» нагороджена дипломом за кращу інноваційну пропозицію в області лікування серцевої недостатності, яка обумовлена ІХС та цукровим діабетом 2 типу. В 2014-2015 рр. відзначена грамотами адміністрації Інституту за високий професіоналізм, плідну наукову, творчу, громадську діяльність та відданість справі.

Є співавтором 86 наукових робіт. Результати наукових досліджень неодноразово оприлюднені й обговорені на науково-практичних конференціях а також впроваджені в лікувальну практику терапевтичних та кардіологічних відділень обласних клінічних лікарень різних міст України, що підтверджено актамивпровадження. Учасник міжнародних багатоцентрових досліджень: ARISTOTLE, CAESA, EUROASPIREV, MARINER – закінчені,REDUCEIT – триває.