Ви можете нас знайти за адресою м. Харків пр. Любові Малої, 2-а

portret_maloy_3.jpg
logo2.png

Державна установа
“Нацiональний iнститут терапії iменi Л.Т. Малої Національної академії медичних наук України”

(057) 373-90-00         (057) 373-90-50
nit_pr@ukr.net  
  therapy@amnu.gov.ua

logo.jpg

21 травня 2021р. в ДУ «Національний інститут терапії імені Л.Т. Малої НАМН України» відбулася науково-практична конференція молодих вчених з міжнародною участю “НАУКОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ ТА ІННОВАЦІЇ В МЕДИЦИНІ: АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ, ВІДКРИТТЯ І ДОСЯГНЕННЯ”. Матер

                       Науково-практична конференція молодих вчених з міжнародною участю “НАУКОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ ТА ІННОВАЦІЇ В МЕДИЦИНІ: АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ, ВІДКРИТТЯ І ДОСЯГНЕННЯ”, присвячена Дню  науки

            21 травня 2021р. в ДУ «Національний інститут терапії імені Л.Т. Малої НАМН України» сумісно з Національною академією медичних наук України, ГО «Молоді вчені та спеціалісти інститутів НАМН України м. Харкова», ДУ «Інститут медичної радіології ім. С.П. Григор’єва НАМН України» та Харківським національним медичним університетом МОЗ України відбулася науково-практична конференція молодих вчених з міжнародною участю “НАУКОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ ТА ІННОВАЦІЇ В МЕДИЦИНІ: АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ, ВІДКРИТТЯ І ДОСЯГНЕННЯ”, присвячена Дню науки.

            Відкрила конференцію заступник директора ДУ «Національний інститут терапії імені Л.Т. Малої НАМН України» з наукової роботи доктор медичних наук Колеснікова Олена Вадимівна. Вона подякувала усім гостям і учасникам наукового заходу, які приїхали, щоб обмінятися досвідом, та побажала плідної роботи і активної дискусії. Також з побажанням успіхів та натхнення молодим спеціалістам виступили запрошені гості: проректор з наукової роботи ХНМУ, доктор медичних наук, професор М’ясоєдов Валерій Васильович та в.о. заступника директора з наукової роботи ДУ «Інститут медичної радіології та онкології ім. С.П. Григор’єва НАМН України», доктор медичних наук, професор Старенький Віктор Петрович.

           У конференції прийняли участь молоді науковці з різних куточків України, країн близького та далекого зарубіжжя.

           Під час конференції обговорювалися важливі питання сучасної діагностики, лікування та профілактики найпоширеніших захворювань у таких галузях медицини: терапія, кардіологія, пульмонологія, гастроентерологія, педіатрія, ендокринологія, інфекційні хвороби та мікробіологія, неврологія та психіатрія, дерматовенерологія, онкологія, медична радіологія, хірургія, ортопедія та травматологія, клінічна фармакологія та фармакотерапія, патофізіологія, патоморфологія та спортивна медицина.

           В ході конференції була проведена англомовна сесія, на якій молоді спеціалісти мали змогу виступити з доповідями відносно найактуальніших проблем медицини.

           Виступи супроводжувалися активною дискусією і запитаннями. Були розглянуті актуальні питання перебігу та фармакологічних інтервенцій при COVID-19, проблематики хронічних неінфекційних захворювань та їх коморбідності, обговорювались проблеми харчової поведінки у хворих на коморбідну патологію та способи її корекції. У ході конференції було відмічено, що на сьогодні необхідне посилення діагностичної та профілактичної складової у закладах охорони здоров’я, проведення пропагування здорового способу життя, впровадження освітніх програм тощо.

           Автори кращих робіт були нагороджені цінними призами та отримали можливість опублікувати результати своєї роботи в журналі «Український терапевтичний журнал», що входить до Переліку наукових фахових видань України з медичних наук.

           Усі учасники конференції отримали сертифікати.

           Робота наукової конференції закінчилася прийняттям резолюції.

Матеріали науково-практичної конференції

Державна установа
“Нацiональний iнститут терапії iменi Л.Т. Малої
Національної академії медичних наук України”

Контакти:

(057) 373-90-50
(057) 373-90-67

Адреса:

61039 Україна,
м. Харків

пр. Любові Малої, 2-а

Код ЄДРПОУ: 04528465