Ви можете нас знайти за адресою м. Харків пр. Любові Малої, 2-а

portret_maloy_3.jpg
logo2.png

Державна установа
“Нацiональний iнститут терапії iменi Л.Т.Малої Національної академії медичних наук України”

(057) 373-90-00         (057) 373-90-50
nit_pr@ukr.net  
  therapy@amnu.gov.ua

logo.jpg

The Digital Paris Hepatology Conference

International Conference on the Management

оf Liver Diseases

(PHC 2021 - Virtual )

У зв’язку з нестабільною епідеміологічною ситуацією у всьому світі, що виникла внаслідок COVID-19 14-та Парижська гепатологічна конференція (8-10 березня 2021 року) проходила у віртуальному форматі.

Організатор конференції – Pr. Patrick Marcellin -Association for the Promotion of Hepatologic Care (APHC)

Конгрес відбувся на он-лайн - платформі та поєднав більше 1700 дослідників з більше 80 країн світу (Германія, Франція, Велика Британія, США, Японія, Польша, Китай, Нідерланди та ін.) та України.

Основними питаннями, що розглядалися на Конгресі були сучасні дані щодо епідеміології, етіопатогенезу, методів діагностики та лікування захворювань печінки (неалкогольна жирова хвороба печінка, вірусні гепатити В, С, Д). Особлива увага приділялася впливу COVID-19 на перебіг захворювань печінки, на шляхи елімінації вірусів гепатиту В, С, а також результатам аналізу прогнозування можливості повної елімінації вірусу гепатиту С до 2030 року. Окрема сесія була присвячена лікуванню пацієнтів із неоперабельною гепатоцелюлярною карциномою.

Від ДУ «Національний інститут терапії імені Л.Т.Малої НАМНУ» у PHC 2021 - Virtual під керівництвом Фадєєнко Галини Дмитрівни д.мед.н., проф., завідувача відділом вивчення захворювань органів травлення та їх коморбідності з неінфекційними захворюваннями та їх коморбідності з неінфекційними захворюваннями приймали активну участь та представили наукові дані у вигляді Е-постерної доповіді та публікації співробітники відділу:

  • «THE ROLE OF REGULATORY MOLECULES IN THE DEVELOPMENT OF STEATOSIS AND FIBROSIS IN NONALCOHOLIC FATTY LIVER DISEASE IN PATIENTS WITH METABOLIC SYNDROME» (G. D. FADIEIENKO, I. E. KUSHNIR, V. M. CHERNOVA, T. A. SOLOMENTSEVA, Y. V. NIKIFOROVA, O. G.KURINNA)

Інформація щодо наступного конгресу буде розміщена на сайті www.aphc.info

Державна установа
“Нацiональний iнститут терапії iменi Л. Т. Малої
Національної академії медичних наук України”

Контакти:

(057) 373-90-50
(057) 373-90-67

Адреса:

61039 Україна,
м. Харків

пр. Любові Малої, 2-а

Код ЄДРПОУ: 04528465