Ви можете нас знайти за адресою м. Харків пр. Любові Малої, 2-а

portret_maloy_3.jpg
logo2.png

Державна установа
“Нацiональний iнститут терапії iменi Л.Т.Малої Національної академії медичних наук України”

(057) 373-90-00         (057) 373-90-50
nit_pr@ukr.net  
  therapy@amnu.gov.ua

logo.jpg

Освітній вебінар «Простір громадського здоров’я»

       28 жовтня 2020 року, відбувся  вебінар  для лікарів на тему: «Артеріальна гіпертензія. Актуальні питання профілактики та запобігання розвитку гіпертонічної хвороби та її ускладнень в практиці сімейного лікаря». Захід проводився в рамках освітнього циклу Київського Міського Центру Громадського Здоров'я,  спільно з Національною академією медичних наук України за підтримки Всесвітньої Ліги Гіпертонії (@World Hypertension League), з нагоди Всесвітнього дня боротьби з гіпертонією та Всесвітнього дня боротьби з інсультом.

     З доповіддю «Проблема оптимального вибору комбінацій антигіпертензивних препаратів для стартової терапії хворих на артеріальну гіпертензію», у заході прийняв участь завідувач відділом артеріальної гіпертензії та профілактики її ускладнень ДУ «Національний інститут терапії імені Л.Т.Малої НАМН України», доктор медичних наук, професор  Коваль Сергій Миколайович.

     У доповіді розглядались питання ранньої діагностики дебюту артеріальної гіпертензії, схеми  оптимального вибору комбінацій антигіпертензивних препаратів, проблеми первинної та вторинної профілактики артеріальної гіпертензії.

Детальніше на сайті НАМН України

Державна установа
“Нацiональний iнститут терапії iменi Л. Т. Малої
Національної академії медичних наук України”

Контакти:

(057) 373-90-50
(057) 373-90-67

Адреса:

61039 Україна,
м. Харків

пр. Любові Малої, 2-а

Код ЄДРПОУ: 04528465