Ви можете нас знайти за адресою м. Харків пр. Любові Малої, 2-а

portret_maloy_3.jpg
logo2.png

Державна установа
“Нацiональний iнститут терапії iменi Л.Т.Малої Національної академії медичних наук України”

(057) 370-90-16 (057) 373-90-50        therapy@amnu.gov.ua

logo.jpg

23-25 вересня 2020 р. була проведена конференція “World Best Heart Conference”

       Цей захід мав проходити в Гоа, Індія. Проте у зв’язку з пандемією коронавірусу ця конференція була проведена в режимі on-line. На вебінарі були представлені усні та постерні доповіді професорів, дослідників, науковців, перфузіологів, кардіологів з результатами власних досліджень.

       На конгресі представлені останні дослідження стосовно особливостей порушень ритму різної етіології, методів ранньої діагностики та хірургічної корекції вад серця, віддалених наслідків хірургічних втручань у кардіологічних пацієнтів, використання нових технологій та новітніх засобів статистичного аналізу у дослідженнях в кардіології тощо.

       У конференції прийняли участь співробітники відділу вивчення процесів старіння і профілактики метаболічно-асоційованих захворювань ДУ «Національний інститут терапії імені Л.Т.Малої НАМН України» - Колеснікова О. В., Радченко А. О., - з постерною доповіддю на тему «Association between antioxidant status and lipid profile in patients with arterial hypertension and subclinical hypothyroidism». У виступі були показані результати власних досліджень антиоксидантного статусу у пацієнтів з артеріальною гіпертензією та субклінічним гіпотиреозом та його зв’язок з параметрами ліпідного профілю. Також була представлена інформація щодо останніх іноземних досліджень стосовно цієї проблеми.

Постерна доповідь співробітників відділу вивчення процесів старіння і профілактики метаболічно-асоційованих захворювань

 

Державна установа
“Нацiональний iнститут терапії iменi Л. Т. Малої
Національної академії медичних наук України”

Контакти:

(057) 373-90-50
(057) 373-90-67

Адреса:

61039 Україна,
м. Харків

пр. Любові Малої, 2-а

Код ЄДРПОУ: 04528465