Ви можете нас знайти за адресою м. Харків пр. Любові Малої, 2-а

portret_maloy_3.jpg
logo2.png

Державна установа
“Нацiональний iнститут терапії iменi Л.Т. Малої Національної академії медичних наук України”

(057) 373-90-00         (057) 373-90-50
nit_pr@ukr.net  
  therapy@amnu.gov.ua

logo.jpg

15 січня 2019 р. відбулося засідання комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я під керівництвом голови Комітету Богомолець Ольги Вадимівни за підтримки народного депутата Біловола Олександра Миколайовича

 

Серед питань порядку денного було розглянуто «Звернення колективу ДУ «Національний інститут терапії імені Л. Т. Малої Національної академії медичних наук України» до Комітету з охорони здоров’я з проханням схвалити наукові розробки Інституту, як такі, що доцільно розвивати в Україні поряд з іншими країнами світу».

На засіданні директором Інституту проф. Фадєєнко Г.Д. було представлено новий перспективний напрямок досліджень стосовно впливу на мікробіом людини шляхом його визначення молекулярно-генетичними методами, що було підкріплено власними результатами проведених інноваційних досліджень співробітниками Інституту, які довели результативність та перспективність впливу на мікробом у хворих з неінфекційними захворюваннями та зацікавленість закордонних фахівців. На сьогодні продовження досліджень обмежено з причини практичної відсутності їх фінансування і проводиться переважно за рахунок власного ентузіазму. У зв’язку з цим подальша робота потребує наступних кроків, які неможливі без підтримки держави.

Усі члени комітету: Богомолець О. В., Корчинська О. А., Донець Т. А., Мусій О. С., Сисоєнко І. В., Колганова О. В., Бахтеєва Т. Д., Березенко С. І., Біловол О. М., Кириченко О. М., Мельничук С. П., Шипко А. Ф., Шурма І. М., Яриніч К. В. підтримали пропозиції ДУ «Національний інститут терапії імені Л. Т. Малої Національної академії медичних наук України» щодо персоналізованої стратегії лікування та профілактики найбільш поширених неінфекційних захворювань, за що одностайно проголосували.

На засідання було запрошено віце-президента Національної академії медичних наук України, академіка НАМН України, директора ДУ «Національний науковий центр «Інститут кардіології імені академіка М.Д. Стражеска» НАМН України», Заслуженого діяча науки і техніки України, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, професора Коваленка В.М., який висловив підтримку перспективного напряму досліджень з боку НАМНУ.

Комітет Верховної Ради України з питань охорони здоров’я запропонував звернутися з даними пропозиціями до Кабінету Міністрів України та Національної академії наук України та підтримати інноваційну стратегію персоналізованого підходу в сучасній медицині та створити єдиний державний науково-клінічний центр молекулярно-генетичних досліджень з профілактики неінфекційних захворювань. 

+1111.jpg

Голова Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я О. Богомолець, член комітету О. Біловол, директор ДУ «Національний інститут терапії імені Л. Т. Малої Національної академії медичних наук України» професор Фадєєнко Г. Д. та ведучі співробітники Інституту терапії

+1112.jpg

Доповідь директора ДУ «Національний інститут терапії імені Л. Т. Малої Національної академії медичних наук України» професора Фадєєнко Г. Д. на засіданні комітету

Державна установа
“Нацiональний iнститут терапії iменi Л.Т. Малої
Національної академії медичних наук України”

Контакти:

(057) 373-90-50
(057) 373-90-67

Адреса:

61039 Україна,
м. Харків

пр. Любові Малої, 2-а

Код ЄДРПОУ: 04528465