Ви можете нас знайти за адресою м. Харків пр. Любові Малої, 2-а

portret_maloy_3.jpg
logo2.png

Державна установа
“Нацiональний iнститут терапії iменi Л.Т.Малої Національної академії медичних наук України”

(057) 373-90-00         (057) 373-90-50
nit_pr@ukr.net  
  therapy@amnu.gov.ua

logo.jpg

Науково-практична конференція молодих вчених з міжнародною участю “ ПРОФІЛАКТИЧНА МЕДИЦИНА СЬОГОДНІ: ВНЕСОК МОЛОДИХ СПЕЦІАЛІСТІВ”, присвячена Дню науки

24 травня 2018р. в ДУ «Національний інститут терапії імені Л.Т. Малої НАМН України» сумісно з ДУ «Інститут медичної радіології ім. С.П. Григор’єва НАМН України» відбулася науково-практична конференція молодих вчених з міжнародною участю “ПРОФІЛАКТИЧНА МЕДИЦИНА СЬОГОДНІ: ВНЕСОК МОЛОДИХ СПЕЦІАЛІСТІВ”, присвячена Дню науки.

Відкрила конференцію заступник директора ДУ «Національний інститут терапії імені Л.Т. Малої НАМН України» з наукової роботи доктор медичних наук Колеснікова Олена Вадимівна. konf1Вона подякувала усім гостям і учасникам наукового заходу, які приїхали, щоб обмінятися досвідом, та побажала плідної роботи і активної дискусії. Також з побажанням успіхів та натхнення молодим спеціалістам виступив запрошений гість, заступник проректора з наукової роботи ХНМУ професор Щербань Микола Гаврилович.

У конференції взяли участь молоді спеціалісти з Києва, Харкова, Одеси, Дніпра, Чернівців, Запоріжжя, Полтави та інших міст України, а також спеціалісти з інших країн.

Під час конференції обговорювалися важливі питання сучасної діагностики, лікування та профілактики найпоширеніших захворювань у таких галузях медицини: терапія, кардіологія, пульмонологія, гастроентерологія, педіатрія, ендокринологія, інфекційні хвороби та мікробіологія, неврологія та психіатрія, дерматовенерологія, акушерство та гінекологія, онкологія, онкогінекологія, медична радіологія, хірургія,konf2 ортопедія та травматологія, отоларингологія, офтальмологія, стоматологія, клінічна фармакологія та фармакотерапія, патофізіологія, патоморфологія.

В ході конференції була проведена англомовна сесія, на якій молоді спеціалісти мали змогу виступити з англомовними доповіддями відносно найактуальніших проблем медицини.

Виступи супроводжувалися активною дискусією і запитаннями. Була розглянута проблематика хронічних неінфекційних захворювань та їх коморбідність, обговорювались проблеми харчової поведінки у хворих на коморбідну патологію та способи її корекції. У всьому світі і в Україні поширюється частота захворювання на хронічне обструктивне захворювання легень, тому обговорення цієї патології також було вкрай необхідним та актуальним. Інноваційною стала доповідь щодо ролі біомаркера sST2 як предиктора гострого погіршення ниркової функції у пацієнтів на гострий інфаркт міокарда з підйомом сегменту ST. У зв’язку з поширеною онкологічною патологією, - обговорювалась проблема місцевих променевих пошкоджень у пацієнток з онкогінекологічною патологією.

У ході конференції було відмічено, що на сьогодні необхідне посилення діагностичної та профілактичної складової у закладах охорони здоров’я, проведення пропагування здорового способу життя, впровадження освітніх програм, удосконалення вітчизняного законодавства тощо.

Автори кращих робіт були нагороджені цінними призами та отримали можливість опублікувати результати своєї роботи в журналах «Здоров’я України» та «Український терапевтичний журнал», що входять до Переліку наукових фахових видань України з медичних наук.

Усі учасники конференції отримали сертифікати.

Робота наукової конференції закінчилася прийняттям резолюції.

Державна установа
“Нацiональний iнститут терапії iменi Л. Т. Малої
Національної академії медичних наук України”

Контакти:

(057) 373-90-50
(057) 373-90-67

Адреса:

61039 Україна,
м. Харків

пр. Любові Малої, 2-а

Код ЄДРПОУ: 04528465