Ви можете нас знайти за адресою м. Харків пр. Любові Малої, 2-а

logo2.png

Державна установа
“Нацiональний iнститут терапії iменi Л.Т.Малої Національної академії медичних наук України”

logo3.jpg

БФ «Меценат»

Благодійний фонд «Меценат» створений з метою здійснення благодійної діяльності на принципах законності, гуманності, добровільності і гласності та не має на своїй меті отримання прибутку.

Для здійснення своєї діяльності БФ «Меценат» залучає на добровільній основі благодійну допомогу з метою проведення заходів, що відбудуться 11-12 квітня 2019 року, спрямовані на вшанування пам’яті Почесного громадянина Харкова Любові Трохимівни Малої з приводу 100-річного ювілею з дня народження.

Любов Трохимівна Мала – доктор медичних наук, професор, академік Національної Академії Наук України, академік Національної Медичної Академії Наук України, Заслужений діяч науки і техніки України, Лауреат Державної премії СРСР, премії ім. С.І. Вавілова, премії ім.М.Д.Стражеска, премії ім. П.І.Шатілова, академічної премії з клінічної медицини АМН України, була директором Інституту терапії АМНУ, завідувачем кафедри шпитальної терапії і клінічної фармакології Харківського державного медичного університету. Отримала звання «Людина року», включена у видання «2000 видатних науковців ХХ століття» (Кембрідж, Міжнародний біографічний центр). Посмертно нагороджена Державною Премією України в галузі науки і техніки за цикл наукових фундаментальних праць з кардіології.

Просимо Вас розглянути можливість перерахування благодійної пожертви, яка буде використана Фондом для виконання вищезазначеного заходу (враховуючи рішення Верховної Ради України «Постанова про відзначення пам’ятних дат у 2019 році).

Ваші благодійні пожертви Ви можете перерахувати на наш розрахунковий рахунок

26007052204058 в АТ «Приватбанк», МФО 351533, код ЄДРПОУ 25752899

Призначення платежу:

«65. Благодійна пожертва, Малая, Без ПДВ». ПІБ благодійника.

З повагою, адміністрація БФ «Меценат».

Державна установа
“Нацiональний iнститут терапії iменi Л. Т. Малої
Національної академії медичних наук України”

Контакти:

(057) 370-28-18
(057) 373-90-67

Адреса:

61039 Україна,
м. Харків

пр. Любові Малої, 2-а