Ви можете нас знайти за адресою м. Харків пр. Любові Малої, 2-а

logo2.png

Державна установа
“Нацiональний iнститут терапії iменi Л.Т.Малої Національної академії медичних наук України”

logo3.jpg

7 лютого 2019 року відбувся День кардіолога

7 лютого  2019 року в конференцзалі ДУ «Національний інститут терапії імені Л.Т.Малої НАМН України» відбувся День кардіолога, присвячений проблемам гострого коронарного синдрому, новим підходам у діагностиці і лікуванні.


 С.А.Серік, головний позаштатний спеціаліст з кардіології УОЗ ОДА, завідувач відділу ішемічної хвороби серця і метаболічних порушень ДУ «Національний інститут терапії імені Л.Т.Малої НАМН України», д. мед. наук,  проаналізував показники роботи кардіологічної служби області, стан надання медичної допомоги хворим , що перенесли інфаркт міокарду, за 2016–2018 р.р.


О.В.Петюніна, старший науковий співробітник відділу профілактики та лікування невідкладних станів Інституту, канд. мед. наук, ознайомила присутніх з Рекомендаціями Європейського товариства кардіологів по деяким питанням лікування хворих на гострий інфаркт міокарду.


Завідувач відділу профілактики та лікування невідкладних станів Інституту, д. мед. наук М.П.Копиця виступив з коментарями до Рекомендацій Європейського товариства кардіологів щодо проблем реваскулярізації міокарду, показань та протипоказань до її проведення.


С.А.Серік зупинився на питаннях лікування хворих з артеріальною гіпертензією, зокрема на призначенні діуретиків в різних схемах терапії.


Були присутні 105 осіб: співробітників Інституту, лікарів області, викладачів кафедр ХНМУ та студентів.

Державна установа
“Нацiональний iнститут терапії iменi Л. Т. Малої
Національної академії медичних наук України”

Контакти:

(057) 370-28-18
(057) 373-90-67

Адреса:

61039 Україна,
м. Харків

пр. Любові Малої, 2-а