Ви можете нас знайти за адресою м. Харків пр. Любові Малої, 2-а

logo2.png

Державна установа
“Нацiональний iнститут терапії iменi Л.Т.Малої Національної академії медичних наук України”

logo3.jpg

17 січня 2019 року відбувся День терапевта

17 січня 2019 року в конференц-залі ДУ «Національний інститут терапії імені Л.Т.Малої НАМН України» відбувся День терапевта «Актуальні питання терапії, кардіології і профілактичної медицини. Історія медицини – пам’ятні дати», присвячений 100-річчю з дня народження Любові Трохимівни Малої.


Усього було зареєстровано 112 учасників наукового заходу з числа вчених, завідуючих терапевтичними та поліклінічними відділеннями, терапевтів, кардіологів, лікарів загальної практики - сімейної медицини медичних закладів м. Харкова і області.


З вітальним словом до учасників звернулася заступник директора Інституту з наукової роботи д. мед. наук Колеснікова Олена Вадимівна.


Спогадами про Л.Т.Малу поділився канд. мед. наук, старший науковий співробітник відділу артеріальної гіпертонії Д.К. Милославський у виступі «Згадуючи Людину і Вчителя з Великої Літери».


З питань сучасного погляду на лікування хворих з кардіологічною патологією виступили завідуючий відділом клінічної фармакології та фармакогенетики НІЗ д. мед. наук Рудик Юрій Степанович з доповіддю «Еволюція поглядів на проблему серцевої недостатності», завідуючий відділом атеросклерозу та ішемічної хвороби серця д. мед. наук Серік Сергій Андрійович з доповіддю «Дисфункція ендотелію та її корекція як концептуальний підхід у лікуванні і профілактиці серцево-судинних захворювань», завідуюча кафедрою клінічної фармакології та внутрішньої медицини ХНМУ д. мед. наук, професор Князькова Ірина Іванівна з доповіддю «Сучасні уявлення щодо лікування, діагностики та профілактики гострого інфаркту міокарда».

 

Державна установа
“Нацiональний iнститут терапії iменi Л. Т. Малої
Національної академії медичних наук України”

Контакти:

(057) 370-28-18
(057) 373-90-67

Адреса:

61039 Україна,
м. Харків

пр. Любові Малої, 2-а