portret_maloy_3.jpg
logo2.png

Государственное учреждение “Национальный институт терапии имени Л. Т. Малой Национальной академии медицинских наук Украины”

(057) 373-90-00         (057) 373-90-50
nit_pr@ukr.net  
  therapy@amnu.gov.ua

logo.jpg

Отзыв Нипишалиной М.Д.

Висловлюю щиру подяку всім працівникам відділення гастроентерології та терапії ДУ «Національний інститут терапії імені Л.Т. Малої НАМНУ», з якими я стикалася під час мого лікування та встановлення діагнозу у період з 13.02.2018 - 22.02.2018 року.

Один мудрець сказав: «Лікар – це Божі руки на землі». Саме такі руки супроводжували мене весь цей час. Руки лікарів та медичних сестер.

Хочу подякувати всім за тепле та чуйне відношення, людяність, доброту і розуміння.

Особливу подяку хочу висловити лікарю-ревматологу, моєму лікуючому лікарю, Юрію Чингизовичу Гасанову. Спасибі Вам за Вашу професійність, вдумливість, глибокий аналіз того, що відбувається в організмі людини. Вдячна за індивідуальний підхід та бажання зробити все можливе для встановлення правильності діагнозу та призначення лікування. Ви з честю виконуєте клятву Гіппократа. Нехай щастить Вам і Вашій родині.

Ще хочу подякувати директору, доктору медичних наук, професору Галині Дмитрівні Фадєєнко за вміння організувати дослідний та лікувальний процеси, які є основою позитивних результатів лікування.

Чистота у відділеннях. Створення найкращих умов для хворих, увага до кожної дрібнички, показує досвідченість керівництва та професіоналізм підібраного персоналу.

Нехай Вам щастить!

 

З вдячністю

Ніпішаліна М.Д.

Государственное учреждение
“Национальный институт терапии имени Л. Т. Малой Национальной академии медицинских наук Украины

Контакты:

(057) 373-90-50
(057) 373-90-67

Адрес:

61039 Украина,
г. Харьков

пр. Любови Малой, 2-а

Код ЄДРПОУ: 04528465