Жуліна Альона Вікторівна

Жуліна Альона Вікторівна, молодший науковий співробітник відділу профілактики та лікування хвороб нирок при коморбідних станах

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Клінічний стаж: 6 років

Науковий стаж: 4 роки

Спеціалізація – терапія

Види діяльності:

Післядипломна освіта, стажування, курси та інше: У 2016 році закінчила медичний факультет Харківського національного медичного університету. З 2016-2018рр. проходила навчання в інтернатурі на базі ХМАПО і СМКЛ №5 за спеціальністю “Внутрішні хвороби”. В інституті терапії працює з 2018 року на посаді молодшого наукового співробітника відділу профілактики та лікування хвороб нирок при коморбідних станах.

Міжнародні та вітчизняні наукові конференції, форуми та інше: щорічні  терапевтичні читання, присвячені пам’яті академіка Л.Т. Малої (Харків, 2019-2020); Національні конгреси кардіологів України (Київ, 2019-2020); щорічна науково-практичної конференції молодих вчених за участю міжнародних спеціалістів, присвячена Дню науки (Харків, 2019-2020).

Основні напрями роботи. В теперішній час вивчає метаболічні, імунні та мінеральні порушення при різних формах ренальної патології, зокрема при діабетичній, гіпертонічній нефропатії та механізми формування нефрогенної гіпертензії та прискореного розвитку серцево-судинних ускладнень у хворих на хронічну хворобу нирок.