Антонова Інна Володимирівна

Антонова Інна Володимирівна, молодший науковий співробітник відділу ішемічної хвороби серця, метаболічних і кардіопульмональних порушень.

Вид діяльності: наукова діяльність - співвиконавець НДР, консультативна і лікувальна діяльність - консультування хворих у поліклінічному відділенні ДУ «Національний інститут терапії імені Л. Т. Малої НАМН України» та ведення пацієнтів пульмонологічного профілю у відділенні ішемічної хвороби серця, проведення скринінгової сомнографії.

Клінічний стаж: 15 років.

Науковий стаж: 7 років.

У 2006 році закінчила Кримський державний медичний університет ім. С. І. Георгієвського. У 2006-2008 рр. проходила інтернатуру за фахом «Внутрішні хвороби» на базі Кримського державного медичного університету. З 2008 р. по 2010 р. навчалася у клінічній ординатурі у Кримському державному медичному університеті ім. С. І. Георгієвського, на кафедрі внутрішньої медицини №2 за спеціальністю «Терапія». У 2011 р. пройшла спеціалізацію за фахом «Пульмонологія» на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти.

З 2014 року працює молодшим науковим співробітником відділу кардіопульмонології. У 2019 році запланована дисертаційна робота на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю «Медицина», спеціалізація: «Внутрішні хвороби».

Дійсний член Європейського респіраторного товариства.

Графік роботи: понеділок – п’ятниця з 9.00 до 15.30.

Адреса: ДУ «Національний інститут терапії імені Л.Т. Малої НАМН України», пр. Любові Малої, 2а, Харків, Україна, 61039.

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.