Кулешова Олена Михайлівна

Кулешова Олена Михайлівна, у 1987 році закінчила бібліотечний факультет Харківського державного інституту культури. З серпня цього ж року розпочала працю на посаді бібліотекаря відділу науково-медичної інформації та патентно-ліцензійної роботи в Українському науково-дослідному інституті терапії (зараз ДУ «Національний інститут терапії імені Л.Т. Малої НАМН України»). Деякий час займала посаду молодшого наукового співробітника цього ж відділу.

З лютого 1990 р. до грудня 2005 р. працювала завідуючої наукової бібліотеки Інституту.

У зв’язку з реорганізацією бібліотеки з січня 2005 р. працює провідним бібліотекарем відділу науково-медичної інформації з бібліотекою (з 2013 р. - «Відділ науково-організаційної роботи та медичної інформації з бібліотекою»).

Має 26 друкованих праць, з них 4 статті в журналах. За її участі у 1996 р. був підготовлений та виданий «Указатель научных работ, опубликованных сотрудниками института терапии за 10 лет (1986-1995 гг.)», у 1998 р. - «Путеводитель по медицинским журналам Украины: библиографический указатель», у 2010 р. брала участь у підготовці Буклету інституту.

У своїй роботі, використовує світові інформаційні ресурси та власні бібліографічні бази даних. Використовуючи базу даних наукових праць співробітників інституту, готує данні для рейтингу співробітників. Створила та регулярно доповнює профілі провідних наукових співробітників в наукометричній базі Google Scholar з метою визначення індексу цитування наукових співробітників, а також профіль Інституту у базі Google Scholar та «Український індекс цитування».

За багаторічну сумлінну працю, відданість справі та професіоналізм неодноразово нагороджувалась грамотами та подяками від адміністрації ДУ «Національний інститут терапії імені Л.Т. Малої НАМН України».