Дудар Лариса Олексіївна

Дудар Лариса Олексіївна у 1983 році закінчила Харківське медичне училище № 2 за фахом «Медична сестра» і розпочала трудову діяльність в Інституті терапії АМН України на посаді лаборанта відділу функціональної діагностики. З 2006 р. і по теперішній час працює лаборантом I категорії у відділі науково-організаційної роботи (зараз відділ науково-організаційної роботи та медичної інформації з бібліотекою).

Приймає участь у організації та проведенні науково-практичних конференцій, «Днів терапевта», «Днів кардіолога» та інших наукових і організаційних заходів.

Приймає участь у складанні плану пропозицій з впровадження досягнень медичної науки в роботу лікувально-профілактичних закладів України, річних звітів інституту, щоквартальних звітів про виконання завдань наукових досліджень; проводить обробку матеріалів наукових досліджень, веде пошук в Інтернеті літературних джерел та інформаційних видань; приймає участь у складанні програм наукових заходів та збірників матеріалів конференцій, що проводяться установою.

За багаторічну сумлінну працю, відданість справі, професіоналізм неодноразово нагороджувалась почесними грамотами від адміністрації ДУ «Національний інститут терапії імені Л. Т. Малої НАМН України».