Ченчик Тетяна Олександрівна

Ченчик Тетяна Олександрівна - старший науковий співробітник лабораторії імуно-біохімічних і молекулярно-генетичних досліджень, кандидат біологічних наук.

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Графік роботи: з 9.00 до 16.42 з понеділка по п'ятницю.

У 1979 р. закінчила Харківський державний університет ім. О.М. Горького. В Інституті працює з 1989 р., у лабораторії – з 1991 р. У 1997 р. захистила дисертацію на здобуття вченого ступеня кандидата біологічних наук на тему «Стан системи вторинних посередників у структурах головного мозку і серці щурів з різною стійкістю до дії емоційного стресу». Неодноразово проходила курси підвищення кваліфікації в Академії післядипломної освіти і має сертифікат лікаря-спеціаліста з клінічної біохімії.

Види діяльності: Досліджує агрегацію тромбоцитів, проводить біохімічні й імуноферментні дослідження та приймає участь у вивченні мікроРНК.

Науковий стаж: 32 роки.

Публікації: 239 друкованих робіт, в тому числі 9 Деклараційних патентів та свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір.

Нагороди: За багаторічну сумлінну працю неодноразово нагороджувалась грамотами та подяками від адміністрації ДУ «Національний інститут терапії імені Л.Т. Малої НАМН України».