Гальчінська Валентина Юріївна

Гальчінська Валентина Юріївна, завідувач лабораторією імуно-біохімічних і молекулярно-генетичних досліджень, кандидат біологічних наук.

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Графік роботи: з 9.00 до 16.42 з понеділка по п'ятницю.

У 1979 р. закінчила Київський державний університет ім. Т.Г. Шевченка. В Інституті працює з 1989 р., у лабораторії – з 2013 р. У 1988 р. захистила дисертацію на здобуття вченого ступеня кандидата біологічних наук на тему «Особливості взаємодії тиреотропіну і простагландинів Е з плазматичними мембранами клітин щитовидної залози».

Види діяльності: займається організацією виконання лабораторних фрагментів НДР інституту та впровадженням нових біохімічних та молекулярно-генетичних методів дослідження, зокрема вивчення кишкової мікробіоти, мікроРНК, довжини теломер, експресії генів, тощо. Забезпечує організацію роботи лабораторії у відповідності до вимог ISO 15189 на пре аналітичному, аналітичному та пост аналітичному етапах лабораторних досліджень, взаємодію з клінічними підрозділами інституту в процесі виконання науково-дослідних робіт. Приймає безпосередню участь у виконанні лабораторних фрагментів НДР інституту.

Науковий стаж: 40 років. Працює в інституті з 1989 року.

Публікації: 408 друкованих робіт, в тому числі 120 статей в наукових журналах, з них 27, що індексуються в базах Scopus, та 8 - Web of Sciences, методичні рекомендації, 18 патентів та 4 свідоцтва  про реєстрацію авторського права на твір.

Нагороджена Почесною грамотою Північно-східного наукового центру НАН України і МОН України, почесними грамотами Департаменту охорони здоров’я Облдержадміністрації, адміністрації Новобоварського району міста Харкова, адміністрації інституту за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм і особистий внесок у розвиток медичної науки. Отримала Диплом ІI ступеня Харківського товариства винахідників і раціоналізаторів.