Вовченко Марина Миколаївна

Вовченко Марина Миколаївна

Науковий співробітник відділу  вивчення процесів старіння і профілактики метаболічно-асоційованих захворювань, кандидат медичних наук, лікар терапевт першої кваліфікаційної категорії, кардіолог другої кваліфікаційної категорії, дієтолог другої кваліфікаційної категорії

Науковий стаж 14 років

Клінічний стаж 16 років

2018 р. - єдиний представник з України, яка отримала грант на відвідування розширеного курсу по харчуванню Європейського товариства з атеросклерозу (Афіни, Греція) (EAS Advanced Course in Nutrition, Athens, Greece).

Міжнародні та вітчизняні конференції, симпозіуми:

Учасник багатьох Конгресів європейського товариства кардіологів, європейського товариства з атеросклерозу.

Дійсний член Європейського товариства з атеросклерозу

У 2015 захистила дисертаційну роботу на тему «Оптимізація лікування ішемічної хвороби серця в поєднанні з гастроезофагеальної рефлюксної хворобою у жінок в перименопаузі».

В теперішній час вивчає особливості розвитку хронічних неінфекційних захворювань, методи профілактики та корекції ожиріння та надлишкової ваги, генетичні маркери PPARG2 rs1801282, ADRB2 rs1042714, ADRB 3 rs4994, FABP2 rs1729883 і їх зв'язок з харчуванням і ожирінням.

Нагороджена грамотою від Харківської обласної ради товариства винахідників і раціоналізаторів за кращу інноваційну пропозицію в галузі кардіології щодо профілактики патології серцево-судинної системи у жінок у перименопаузі в обласному конкурсі «Молодий новатор Харківщини».

Нагороджена грамотою адміністрації інституту за високий професіоналізм, творчу наукову діяльність спрямовану на реалізацію завдань сучасної медицини та з нагоди професійного свята – Дня науки.

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тел.: +380505728467