Вовченко Марина Миколаївна

Вовченко Марина Миколаївна

Науковий співробітник відділу комплексного зниження ризику хронічних неінфекційних захворювань, кандидат медичних наук, лікар терапевт першої кваліфікаційної категорії, кардіолог другої кваліфікаційної категорії, дієтолог другої кваліфікаційної категорії

Науковий стаж 14 років

Клінічний стаж 16 років

2018 р. - єдиний представник з України, яка отримала грант на відвідування розширеного курсу по харчуванню Європейського товариства з атеросклерозу (Афіни, Греція) (EAS Advanced Course in Nutrition, Athens, Greece).

Міжнародні та вітчизняні конференції, симпозіуми:

Учасник багатьох Конгресів європейського товариства кардіологів, європейського товариства з атеросклерозу.

Дійсний член Європейського товариства з атеросклерозу

У 2015 захистила дисертаційну роботу на тему «Оптимізація лікування ішемічної хвороби серця в поєднанні з гастроезофагеальної рефлюксної хворобою у жінок в перименопаузі».

В теперішній час вивчає особливості розвитку хронічних неінфекційних захворювань, методи профілактики та корекції ожиріння та надлишкової ваги, генетичні маркери PPARG2 rs1801282, ADRB2 rs1042714, ADRB 3 rs4994, FABP2 rs1729883 і їх зв'язок з харчуванням і ожирінням.

Нагороджена грамотою від Харківської обласної ради товариства винахідників і раціоналізаторів за кращу інноваційну пропозицію в галузі кардіології щодо профілактики патології серцево-судинної системи у жінок у перименопаузі в обласному конкурсі «Молодий новатор Харківщини».

Нагороджена грамотою адміністрації інституту за високий професіоналізм, творчу наукову діяльність спрямовану на реалізацію завдань сучасної медицини та з нагоди професійного свята – Дня науки.

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тел.: +380505728467