Ємельянова Наталія Юріївна

Ємельянова Наталія Юріївна

Провідний науковий співробітник відділу комплексного зниження ризику хронічних неінфекційних захворювань, д. мед. наук, старший дослідник, стоматолог вищої кваліфікаційної категорії, дитячий стоматолог.

Має достатній досвід роботи з пацієнтами, що мають важку соматичну патологію. Основний робочий напрямок -  профілактика можливих патологічних змін у органах та тканинах порожнини рота у пацієнтів з тяжкою соматичною патологією.

Клінічний стаж 20 років.

Активно бере участь у міжнародних та вітчизняних конференціях, семінарах,   круглих столах за актуальними проблемам сучасної стоматології.

У 2011 році захистила кандидатську дисертацію за темою «Первинна та вторинна профілактика уражень твердих тканин зубів та тканин пародонта у хворих на гастроезофагеальну рефлюксну хворобу».

У 2020 році захистила дисертаційну роботу на отримання вченого звання доктора медичних наук  за темою «Медикаментозний патоморфоз пародонту при хронічних обструктивних захворюваннях легень у поєднанні з ішемічною хворобою серця: його прогноз та корекція».

Нагороджена грамотами від адміністрації інституту і від адміністрації Новобоварского району м Харків за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток медичної науки і вітчизняну медицину, активну громадянську позицію, висококваліфіковану медичну допомогу населенню.