Шалімова Анна Сергіївна

Шалімова Анна Сергіївна

Провідний науковий співробітник відділу комплексного зниження ризику хронічних неінфекційних захворювань, доктор медичних наук, професор, лікар терапевт вищої категорії, лікар загальної практикисімейної медицини вищої категорії, лікар кардіолог.

Науковий стаж – 14 років

Клінічний стаж – 16 років

Стажування: з липня 2017 до липня 2018 – науковець кафедри гіпертонії і діабетології Гданського медичного університету (Польща)

Міжнародні та вітчизняні конференції, симпозіуми:

У 2010 р. Захистила кандидатську дисертації на тему: «Механізми розвитку хронічної серцевої недостатності при хронічній хворобі нирок», у 2016 р. – докторську дисертацію на тему: «Роль генетичних, кардіогемодінамічних і метаболічних механізмів у розвитку коморбідної патології – гіпертонічної хвороби та цукрового діабету 2 типу».

Основні наукові інтереси: вивчення факторів ризику хронічних неінфекційних захворювань, генетичних маркерів виникнення і прогресування артеріальної гіпертензії і цукрового діабету, розробка методів первинної і вторинної профілактики хронічних неінфекційних захворювань.

Нагороди: стипендія ім. М. Грушевського для молодих вчених (2009–2010 рр., Україна), нагорода Альберто Феррарі за кращу стендову доповідь на Конференції Європейського товариства з гіпертензії (2016 р., Франція), І місце серед доповідей молодих вчених на Національному конгресі кардіологів (2016 р., Україна), переможець «Global Health Travel Award» на Симпозіумі з діабету і ожиріння (2017 р., США), диплом за краще представлення клінічного випадку на Медичному семінарі з діабету Відкритого медичного інституту (2017 р., Австрія), переможець «YoungInvestigatorAward» на Європейському ендокринологічному конгресі (2017 р., Португалія), нагорода за кращу наукову роботу на Конгресі Американського товариства з гіпертензії (2018 р., США), переможець «AFHRE Travel Award for Patient-Orientedor Clinical Research in Hypertension» на Конгресі Американського товариства з гіпертензії (2018 р., США),Премія Президента України для молодих вчених (2019), стипендія Кабінету міністрів для молодих вчених (2020-2022рр.)

E-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.