Ісаєва Ганна Сергіївна

Ісаєва Ганна Сергіївна

Керівник відділу комплексного зниження ризику хронічних неінфекційних захворювань, доктор медичних наук, старший дослідник, кардіолог вищої кваліфікаційної категорії, ревматолог

Науковий стаж 22 роки.

Клінічний стаж 22 роки.

Стажування Guy’s and St.Thomas Hospital,  London 2012

                       Ruskin University, Cambridge, UK 2016

Міжнародні та вітчизняні конференції, симпозіуми:

Учасник багатьох Конгресів європейського товариства кардіологів, європейського товариства з атеросклерозу, всесвітнього конгресу з менопаузи.

Дійсний член Української асоціації кардіологів, Європейського товариства з атеросклерозу, Європейського товариства з кардіологів.

У 2004 році захистила кандидатську дисертації за темою «Варіабельність серцевого ритму та терапія бета-блокаторами гіпертонічної хвороби на амбулаторному етапі», у 2014 році - докторську дисертацію за темою «Ішемічна хвороба серця у жінок в перименопаузі: діагностика, прогнозування, лікування і профілактика».

В теперішній час вивчає особливості розвитку хронічних неінфекційних захворювань, а саме методи профілактики та корекції ожиріння та надлишкової ваги з урахуванням серцево-судинного ризику, генетичні маркери розвитку захворювань, роль генетичних факторів та образу життя у формування порушень ліпідного обміну.

Нагороджена грамотами адміністрації міста, обласною державною адміністрацією, адміністрації Новобоварского району міста Харкова, адміністрації інституту за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток медичної науки і вітчизняну медицину, активну громадянську позицію, висококваліфіковану медичну допомогу населенню. Нагороджена дипломом стипендіата в галузі науки імені Любові Трохимівни Малої (з медицини).

E-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+38057-373-90-15