Гасанов Юрій Чінгізович

Молодший науковий співробітник відділу клінічної фармакології та фармакогенетики неінфекційних захворювань, кандидат медичних наук

 

      Освіта вища: Харківський державний медичний університет, медичний факультет у 1999 році, спеціальність - лікувальна справа. Спеціалізація: ревматологія - вища кваліфікаційна категорія з 2012 року, терапія - вища кваліфікаційна категорія з 2009 року, клінічний стаж - 21 років, науковий - 8 років.

      Проходив курси підвищення кваліфікації на циклах тематичного вдосконалення, циклів ПАЦ за спеціальністю «Ревматологія» на базі ХМАПО в травні 2017 року, «Терапія» - лютий 2018 року.

      Бере активну участь в міжнародних і вітчизняних конференціях. У 2020 році завершив роботу над кандидатською дисертацією за темою: «Клінічна та інструментальна оцінка ефективності метопрололу сукцинату у хворих з хронічною серцевою недостатністю на тлі ожиріння: генетичні аспекти індивідуальної чутливості та переносимості».

      Основні напрями роботи: вивчення фармакотерапевтичних підходів до терапії ХСН на фоні ожиріння з урахуванням генетичних особливостей;  надання висококваліфікованої спеціалізованої медичної допомоги хворим при системних ураженнях суглобової тканини.