Меденцева Олена Олександрівна

кардіолог, кандидат медичних наук, науковий співробітник відділу  клінічної фармакології   та фармакогенетики неінфекційних захворювань

 

      Має медичні спеціальності: кардіологія, внутрішні хвороби (I категорія), функціональна діагностика.  Науковий стаж 6 років, клінічний стаж 11 років.

      У 2011р закінчила інтернатуру за спеціальністю внутрішні хвороби. У 2017р отримала спеціалізацію кардіологія. У 2019р пройшла передатестаційний курс з терапії. У 2020р отримала спеціалізацію функціональна діагностика.

      Бере активну  участь у міжнародних та вітчизняних конференціях.

      У 2019р захистила кандидатську дисертацю, що присвячена проблемам прогнозування перебігу серцевої недостатності та оцінці ефективності лікування серцевої недостатності зі збереженою фракцією викиду.

      Основні напрями роботи: клінічна кардіологія з урахуванням коморбідних станів. Формування підходів до індивідуалізації фармакотерапії неінфекційних захворювань, зокрема, хронічної серцевої недостатності.

      В 2018р отримала Диплом I ступеня за участь у конкурсі молодих вчених на VIII Науково-практичній конференції «Серцева недостатність та коморбідні стани: мультидисциплінарна проблема та шляхи її подолання», 19 квітня 2018р.

      В 2018р отримала Стипендію Кабінету Міністрів України для молодих вчених.

      Секретар Комісії з питань етики та деонтології. Член «Української Асоціації профілактичної медицини», член Європейської асоціації з серцевої недостатності, член Європейської кардіологічної асоціації,  член Європейського товариства атеросклерозу.