Савічева Катерина Олександрівна

Савічева Катерина Олександрівна, молодший науковий співробітник відділу профілактики та лікування хвороб нирок при коморбідних станах

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Клінічний стаж: 5 років

Науковий стаж: 3.5 років

Спеціалізація – терапія

Види діяльності:

Післядипломна освіта, стажування, курси та інше: У 2016 році закінчила I медичний факультет Харківського національного медичного університету. З 2016-2018 рр. проходила навчання в інтернатурі на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти, Міської клінічної лікарні скорої та невідкладної медичної допомоги №4 імені проф. О. І. Мєщанінова та Харківської міської студентської лікарні за спеціальністю «Внутрішні хвороби». В Державній установі “Нацiональний iнститут терапії iменi Л.Т.Малої Національної академії медичних наук України” працює з 2018 року на посаді молодшого наукового співробітника відділу профілактики та лікування хвороб нирок при коморбідних станах. У 2021 р. пройшла курс підвищення кваліфікації на базі НФаУ «Особливості фармакокорекції поширених хвороби при захворювання на COVID-19».

Міжнародні та вітчизняні наукові конференції, форуми та інше: щорічні  терапевтичні читання, присвячені пам’яті академіка Л.Т. Малої (Харків, Україна, 2019-2021); науково-практичні конференції з міжнародною участю «Данилевські читання» (Харків, 2019-2021); Національні конгреси кардіологів України (Київ, 2019-2021); щорічні науково-практичні конференції молодих вчених за участю міжнародних спеціалістів, присвячені Дню науки (Харків, 2019-2021)

Членство у наукових товариствах: Член Асоціації превентивної та антиейджинг медицини. Заступник голови Ради молодих вчених ДУ «Інститут терапії ім. Л.Т. Малої НАМНУ». Член Ради молодих вчених НАМН України

Основні напрями роботи. В теперішній час займається розробкою та удосконаленням медичних технологій діагностики, профілактики та лікування захворювань нирок. Активно вивчає метаболічні, імунні та мінеральні порушення при різних формах ренальної патології, зокрема при діабетичній, подагричній та гіпертонічній нефропатії, а також при хронічному гломерулонефриті. Досліджує механізми формування нефрогенної гіпертензії та прискореного розвитку серцево-судинних ускладнень у хворих на хронічну хворобу нирок.