Стороженко Тетяна Євгенівна

Стороженко Тетяна Євгенівна, молодший науковий співробітник відділу профілактики та лікування невідкладних станів.

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

У 2013 році закінчила медичний факультет Харківського національного медичного університету. Працює в інституті з 2018 року. З 2020 року виконує дисертаційну роботу на здобуття вченого ступеня доктора філософії на тему «Роль інгібуючого фактора міграції макрофагів в прогнозуванні ефективності реперфузійної терапії гострого інфаркту міокарда з елевацією сегмента ST». Має медичні спеціальності: кардіологія, сімейна медицина. Науковий стаж – 4 роки, клінічний стаж – 9 років.

Види діяльності: Приймає участь у виконанні НДР відділу профілактики та лікування невідкладних станів. Займається лікувальною роботою у відділенні реанімації та інтенсивної терапії та консультативною роботою в поліклініці. З 2019 року по 2022 рік була Головою Ради молодих вчених інституту та координувала організацію науково-практичних заходів, конференцій молодих вчених та лікарів з міжнародною участю.

Публікації: 52 друкованих робіт, в тому числі 1 свідоцтво про реєстрацію авторського права на винахід.

Член Європейського товариства кардіологів (ESC - European Society of Cardiology), Європейської асоціації з серцевої недостатності (HFA - Heart Failure Association of the ESC), Європейського товариства атеросклерозу (EAS - European Atherosclerosis Society), Європейської асоціації інтервенційних кардіологів (EAPCI - European Association of Percutaneous Cardiovascular Interventions).

Проходить 12-місячне стажування з інтервенційної кардіології у кардіоваскулярному центрі OLV, Аалст, Бельгія за програмою EAPCI Education & Training Grant.

Приймає участь в освітній програмі Європейського товариства атеросклерозу (EAS Young Fellows Programme 2022/2023).

Член Комітету з захисту прав пацієнтів EAPCI 2022-2024 та письменницької групи молодих вчених у програмі CVCT Early Career 2021-2022.