Гільова Ярослава Вікторівна

giliova

Гільова Ярослава Вікторівна, кандидат медичних наук, науковий співробітник відділу профілактики та лікування невідкладних станів.

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

У 2006 р. з відзнакою закінчила Харківський Національний університет імені В.Н.Каразіна за спеціальністю «Внутрішні хвороби». У 2019  р. захистила дисертаційну роботу на здобуття вченого ступеня кандидата медичних наук на тему «Прогностична значимість кардіального фактора фіброзу супресора туморогенезу 2 у хворих з гострим інфарктом міокарда». Має сертифікати зі спеціальностей терапія (вища категорія), кардіологія (друга категорія), ультразвукова діагностика. Клінічний стаж – 15 років.

Види діяльності: Приймає безпосередню участь у виконанні  НДР відділу  профілактики та лікування невідкладних станів. Займається лікувальною роботою у відділенні реанімації та інтенсивної терапії та консультативною роботою в поліклініці.

Науковий стаж: 11  років. Працює в інституті з 2008 року.

Публікації: 75  друкованих робіт, в тому числі 15 патентів на корисну модель.

Член Асоціації з серцевої недостатності Європейського товариства кардіологів (HFA of the ESC Member), член Європейського товариства з атеросклерозу (European society on atherosclerosis), член Європейської асоціації порушень ритму (European  Heart  Rhytm Association), член Українського товариства кардіологів.