Кутя Інна Миколаївна

kutya

Кутя Інна Миколаївна, молодший науковий співробітник відділу профілактики та лікування невідкладних станів, доктор філософії у галузі знань «Охорона здоров'я» за спеціальністю «Медицина».

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

У 2006 році закінчила медичний факультет Харківського Національного університету ім. В.Н. Каразіна. В Інституті працює з 2015 р., у відділі гострого інфаркту міокарда (з 2017 року відділ профілактики та лікування невідкладних станів). У 2021 р. захистила дисертацію на здобуття вченого ступеня доктора філософії на тему «Патогенетичне та прогностичне значення васкулоендотеліального фактору росту – А при гострому інфаркті міокарда з елевацією сегменту ST».  Науковий стаж – 6 років, клінічний стаж – 12 років.

Види діяльності: Приймає безпосередню участь у виконанні   НДР відділу профілактики та лікування невідкладних станів. Займається лікувальною роботою в відділенні реанімації інституту та консультативною роботою в поліклініці.

Публікації: 35  друкованих робіт, в тому числі 4 патентів на корисну модель.

Член Асоціації з серцевої недостатності Європейського товариства кардіологів (HFA of the ESC Member), член Європейського товариства з атеросклерозу (European society on atherosclerosis).