Гончарь Олексій Володимирович

gonchar

Гончарь Олексій Володимирович, науковий співробітник відділу профілактики та лікування невідкладних станів, кандидат медичних наук, доцент.

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

У 2010 році з відзнакою закінчив медичний факультет Харківського національного медичного університету. У 2014 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук на тему «Діагностична значущість інтерлейкіну-33, ремоделювання лівого шлуночка та судин у хворих на гіпертонічну хворобу з ожирінням». Має медичні спеціальності: терапія, кардіологія, ультразвукова діагностика. Науковий стаж – 9 років, клінічний стаж – 11 років.

Види діяльності: Приймає безпосередню участь у виконанні інструментального фрагменту НДР відділу  профілактики та лікування невідкладних станів.

Сфера наукових інтересів – впровадження сучасних методів ехокардіографії, мультимодальний підхід у серцево-судинній візуалізації.

Публікації: Результати наукової діяльності опубліковано у 83 наукових працях, з них 19 статтей у фахових виданнях, 27 публікацій англійською мовою (у тому числі 5 у виданнях, що індексуються в базах SCOPUS та/або Web of Scienсe).

Член Європейського товариства кардіологів (ESC - European Society of Cardiology), Європейської асоціації з серцево-судинної візуалізації (EACVI - European Association of Cardiovascular Imaging of the ESC), Європейської асоціації з серцевої недостатності (HFA - Heart Failure Association of the ESC).