Родіонова Юлія Валеріївна

rodionova

Родіонова Юлія Валеріївна, науковий співробітник відділу профілактики та лікування невідкладних станів, кандидат медичних наук.

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

У 2006 р. закінчила Харківський державний медичний  університет. У 2015  р. захистила дисертацію на здобуття вченого ступеня кандидата медичних наук на тему «Діагностична значимість нового способу оцінки морфо-функціональних можливостей міокарду, диссинхронії серця, та оптимізація лікування у хворих на цукровий діабет 2 типу з хронічною серцевою недостатністю». Має медичні спеціальності: терапія (вища категорія), кардіологія. Науковий стаж – 11 років, клінічний стаж – 15 років. Працює в інституті з 2015 року.

Види діяльності: Приймає безпосередню участь у виконанні   НДР відділу  профілактики та лікування невідкладних станів. Займається лікувальною роботою в відділенні реанімації інституту та консультативною роботою в поліклініці.

Публікації: 150  друкованих робіт, в тому числі 5 патентів на корисну модель.

Член Асоціації з серцевої недостатності Європейського товариства кардіологів (HFA of the ESC Member), член Європейського товариства з атеросклерозу (European society on atherosclerosis), член Європейської асоціації порушень ритму (European  Heart  Rhytm Association).