Вишневська Ірина Русланівна

vishnevska

Вишневська Ірина Русланівна, старший науковий співробітник відділу профілактики та лікування невідкладних станів, кандидат медичних наук.

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

У 2007 р. закінчила Харківський Державний (нині – Національний) медичний університет. З 2007 по 2009 роки проходила інтернатуру за спеціальністю «Внутрішня медицина» на базі кафедри внутрішньої медицини № 1 та клінічної фармакології. З 2009 по 2011 роки проходила навчання у клінічній ординатурі за фахом «Терапія». В Інституті працює з  2011 року. У 2017 р. захистила кандидатську дисертацію на здобуття вченого ступеня кандидата медичних наук за темою «Прогностична роль ростового фактору диференціювання-15 для стратифікації ризику ускладнень гострого коронарного синдрома», у 2020 – отримала наукове звання доцента.

Види діяльності: протягом останніх двох років є відповідальним виконавцем НДР відділу. Напрямок наукової діяльності – розробка нових підходів прогнозування несприятливих подій після перенесеного інфаркту міокарда.

Науковий стаж: 9 років. Стаж роботи за спеціальністю 14 років.

Публікації: Результати наукової діяльності опубліковано у 156 наукових працях: 37 статтей, з них, в зарубіжних – 11 (у тому числі 5 у журналах, які індексуються в базі SCOPUS, 2 – Web of Scienсe), 8 державних Патента України на корисну модель, 2 авторських права на винахід; 86 роботи у матеріалах міжнародних та вітчизняних з’їздів, науково-практичних конференцій та симпозіумів, серед яких 62 зарубіжних публікаціЇ, 17 усних доповідей, 6 методично-наукових видань для студентів.   

Член Європейського товариства кардіологів (ESC - European Society of Cardiology), Європейської асоціації з серцевої недостатності (HFA - Heart Failure Association of the ESC).